نصب معروف ترین کدکهای Audio & Video بر روی مدیاپلیر ویندوز 8

در اموزش هایی مانند نمایش پسوند های MKV در ویندوز هشت به شما گقته شده بود که چگونه میتوانید کد های جدیدی را به مدیا پلیر ویندوز هشت اضافه کنید . اما در این پست اموزش جامع و کاملتری از نمایش پسوند های مختلف در ویندوز هشت برای شما ارئه میکنیم . شاید برای شما پیش امده باشد زمانی که میخواهید فیلم یا موزیک مورد علاقه خودتان را تماشا و کنید و یا گوش دهید . با پنجره ای مانند پنجره زیر مواجه شوید :

Windows 8 Codec_Codec Error Windows media

اغلب کاربران به دنبال راهی برای پخش تمامی پسوند ها در مدیا پلیر هستند ولی با دیدن پنجره بالا به دنبال پلیر دیگری میروند اما نرم افزار ی که امروز به شما معرفی میکنیم میتوانید تمامی مشکلات شما در زمینه پخش حل کند . با استفاده از این نرم افزار میتوانید پسوندهایی همچونAMR, MPC, DIVX, APE, MKA, EVO, FLV, FLAC, M4B, MKV, XVID, OGG, RWVB, OGM ، OGV و … را مشاهده کنید . برای این کار کافیست که نرم افزار را از لینک پایان صفحه دانلود و فایل نصب را اجرا نمایید . پنجره ای مانند عکس زیر مشاهده میکنید :

Codecs

در مراحل نصب با تیک زدن گزینه دلخواه خودتان میتوانید پسوندهای مخصوص خودتان را بر روی مدیا پلیر ویندوز نصب کنید . و بدون هیچ مکلی فایل مورد نظر را اجرا کنید و لذت ببرید .

Windows 8 Codec_Windows Media Playback

 

وب سایت سازنده نرم افزار :

Download Windows 8 Codecs

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *