دسته : مرورگرها,وبتاریخ: 2013/12/10

 

URLlink 1)URL Link:  آیا تا به حال ایمیلی دریافت کرده اید که در میان خطوط آن لینک های خراب وجود داشته باشد؟ یا یک لینک متنی را در صفحه ای مشاهده کرده اید که نتوانید با کلیک روی آن سایتی را باز کنید؟ URL Link به شما اجازه می دهد که با انتخاب چنین URL ای بتوانید آن را باز کنید.

Click and Clean2) Click and Cleanاین افزونه مانند یک خانه تکانی در مرورگر شما عمل می کند! به کمک این افزونه می توانید هیستوری مرورگر، فایل های موقف (temp)، تاریخچه ی دانلود و … را پاک کنید. این افزونه امتیاز 5 ستاره را از کاربران دریافت کرده است.

Clear Console3) Clear Console:  این افزونه نیز، مانند افزونه قبل، برای پاک کردن کوکی ها، کش و… مرورگر استفاده می شود.

Self Destructing Cookies4)Self-Destructing Cookiesاگر می خواهید از شر کوکی ها خلاص شوید، این افزونه به کمکتان می آید. با این افزونه، پس از بستن هر تب، کوکی های آن سایت به طور خودکار پاک می شوند.

New Tab Plus5)New Tab Plus:با باز کردن تب جدید، شاهد ویژگی ها و پلاگین های جدیدی ماند Speed dial و پشتیبان گیری ابری خواهید بود.

Video Resumer6)  Video Resumer:معمولاً، وقتی ویدئویی را در یوتیوب اجرا می کنید، ویدئو از اول پخش می شود. اما این افزونه به شما کمک می کند که هر ویدئو را در یوتیوب از جایی که قبلا اجرا کرده بودید، تماشا کنید. حتی اگر مروگر خود را دوباره راه اندازی نمایید.

Reload Plus7) Reload Plusاین افزونه مخصوص کاربران حرفه ای فایرفاکس است. با این افزونه می توانید وظایف جدیدی به کلیدهای مختلف بدهید.

Stylish 8) Stylishوب را دوباره طراحی کنید. به کمک این افزونه می توانید به سادگی تم ها و پوسته هایی برای گوگل، فیسبوک، یوتیوب و سایت های دیگر نصب کنید. با این افزونه وب را برای خود زیباتر کنید.

Fastest Search9) Fastest Searchبگردید و بیابید. به کمک این افزونه می توانید سریعتر از هرزمانی جستجو کنید. متن های ساده، کل عبارت یا یک جمله را در تب فعلی، تمام تب ها یا تب های مشخص جستجو کنید.

Google Search Link Fix10)  Google/Yandex Search Link Fixاین افزونه، مانع از تغییر شکل لینک های حاصل از جستجو پس از کلیک روی آنها می شود. بعضی از افراد از اینکه جستجو گوگل لینک ها را پس از کلیک تغییر می دهد ناراضی هستند. در این صورت هنگامی که لینک را کپی کنید، به جای آدرس واقعی لینکی عجیب و غریب دریافت خواهید کرد. این افزونه مشکل را رفع می کند.

S3 Google Translator 11)  S3 Google Translator :آیا می خواهید مترجم قدرتمند گوگل را به مرورگر فایرفاکس اضافه کنید؟ این افزونه امکان ترجمه ی متن انتخاب شده، عبارت وارد شده یا یک صفحه وب را به بیش از 50 زبان به شما می دهد.

BluHell Firewall12) BluHell Firewallافزونه های زیادی برای مسدود کردن تبلیغات وجود دارد، اما بعضی از آنها خصوصیات اضافه ای دارند که ممکن است به آنها نیاز نداشته باشید. تنها چیزی که شما نیاز دارید BluHell Firewall است!

X-Notifier13)  X-notifierاین افزونه تمام اکانت های ایمیل شما را بررسی کرده و در صورت وجود ایمیل خوانده نشده، شما را آگاه می سازد.