دسته : بازیتاریخ: 2014/01/20

پس از بازی موفق 100 طبقه این بار نوبت به بازی 100 missions tower heist می رسد که در کانون توجهات بازیکنان علاقمند به بازی های فکری قرار گیرد .همانطور که مطلع هستید بازی 100 طبقه به طور کامل در پرشین بکس بررسی شد و حالا قصد داریم راهنمای کامل بازی 100 missions tower heist را ارائه نماییم . این راهنما ها  همانند گذشته به چند سری مختلف تقسیم شده و در هر سری 5 مرحله تا 10 مرحه آن مورد بررسی قرار میگیرد .

 

مرحله ی اول:

1- دوبار روی فلش سبز رنگ ضربه بزنید و پس از افتادن، آن را بردارید.

2-  به سمت چپ رفته به پشت ماشین ضربه بزنید. راهنمایی دریافت خواهید کرد. به  3 – 7 – 11  که روی تخته نوشته شده توجه کنید.

3 – به سمت راست رفته روی درب چپ ماشین ضربه بزنید. نشان را از جعبه­ی ابزار خود انتخاب کرده و از آن برای درب استفاده کنید. داروها را از بین صندلی ها برداشته و به دستگیره ی کنار صندلی ضربه بزنید.

4-به انتهای ماشین برگردید و صندوق عقب را بزنید. انبردست و جک ماشین را بردارید.

5- به راست رفته و ماشین سیاه را بزنید. از جک برای چرخ­ استفاده کنید و سکه­ها را بردارید. روی جک ضربه بزنید تا دوباره آن را بردارید.

6 – به راست بروید و پلکان را بزنید. وارد اتاق شوید، قرص­ها را از جعبه­ی ابزار خود انتخاب کنیدو آنها را درون لیوان نگهبان بیاندازید. برای برداشتن کلیدها روی جیب او ضربه بزنید. روی دیوار چپ ضربه زد و نوار الکتریکی را از تصویر و کلیدهای ماشین را بردارید.

7 -به راست بروید و با کلیدها درب ماشین قرمز را باز کنید. داخل ماشین زیر فرمان را انتخاب کرده، سپس از انبردست برای سیم ها استفاده کنید. روی آنها ضربه بزنید، سپس نوار را انتخاب کرده و بار دیگر روی آنها ضربه بزنید. اگر دوبار روی راهنما ضربه بزنید، تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد:

این به این معناست که باید طبق دستورالعمل سیم ها را متصل کنیم. بنابراین هنگامی که نوار انتخاب شده، سیم ها را از قرمز در بالا به آبی در پایین، زرد را به زرد، آبی به سبز و سبز را به قرمز وصل کنید.

8-از ماشین بیرون آمده و تخته ی مقابل ماشین را به کناری برانید، از کلید برای باز کردن پنل استفاده کنید. اکنون با توجه به 3-7-11 ، از چپ به راست و بالا به پایین سکه ها را روی 3 7 و 11 قرار دهید.

برگردید، به راست بروید و از جک ماشین برای  درب های آسانسور استفاده کنید.

جهت آسان تر شدن فهم مراحل، فیلم هر مرحله تهیه و برای شما قرار داده می شود.

مرحله ی اول بازی 100 missions tower heist:

[aparat]ytal7[/aparat]

مرحله ی دوم بازی 100 missions tower heist:

مجسمه ی زن را از روی قفسه بردارید، سپس به میز شیشه ای نگاه کنید و مداد و ریموت کنترل را بردارید. همچنین ساعت روی دیوار را بردارید. به سمت میز تحریر رفته و مداد را روی کاغذ بکشید تا کد روبرو نمایان شود: 1745

با استفاده از این کد گاوصندوق پشت نقاشی را باز کنید و چاقو و کاغذ درون آن را بردارید.

با کلیک روی چاقو می توانید آن را به پیچ­گوشتی تغییر دهید.

از پیچ گوشتی برای بیرون آورد باتری از ساعت و قرار دادن آن در کنترل استفاده کنید. همچنین به کمک کابل پرینتر را قطع کنید، سپس آن را به کابل زیر میز وصل کرده، روی کامپیوتر ضربه بزنید و سی دی را بردارید.

با استفاده از کنترل پرده ها را باز کنید.

ادامه را در فیلم زیر مشاهده کنید:

[aparat]8N361[/aparat]

مرحله سوم بازی 100 missions tower heist:

می توانید راهنمای این مرحله را در ویدئوی زیر تماشا کنید.

[aparat]RjJao[/aparat]

مرحله چهارم بازی 100 missions tower heist:

می توانید راهنمای مرحله ی چهارم را در ویدئوی زیر تماشا کنید.

[aparat]h1aAR[/aparat]

کلمات کلیدی:

  • حل بازی100mission -
  • راهنمای بازی 100 missions -
  • راهنمای بازی tower heist -
  • راهنمای حل بازی 100 missions -
  • 100 missions راهنمای باز -
  • مرحله دوم بازی 100 Mission -
  • راه حل بازی 100 mission -
  • حل بازی مرحله پنجم 100 mission -
  • جواب بازی 100 mission tower heist -
  • 100 Missions راهنمایی مرحله 11 -