یافتن تصویر GIF با کروم

GIPHY header

تصاویر GIF نقش قابل توجهی در ارتباطات این روزها دارند. کلمات محدود هستند و حتی اگر مهارت زیادی در ارتباط کلامی داشته باشید، گاهی اوقات نیاز به تصاویر را احساس خواهید کرد.

اگر می خواهید همیشه برای استاتوس های فیسبوک یا چت های گروهی تصاویر متحرک را آماده داشته باشید، بهترین گزینه افزونه های مخصوص این کار برای کروم هستند.

 

 

1- جستجو با GIPHY

GIPHY

افزونه ی  Search In GIPHY  یکی از بهترین افزونه ها برای جستجو در بین تصاویر متحرک است.

 وی آیکون GIPHY کلیک کنید تا افزونه فعال شود. این افزونه  شامل پربازدیدترین فایل های GIF و دارای مناسب ترین برچسب ها هستند. بر روی یکی از فایل ها کلیک کنید تا تمام جزئیاتش را ببینید ، زیر فایل لینک های کوتاه شده(به صورت برچسب) قابل مشاهده است.. روی آن کلیک کنید تا لینک بر clipboard کپی شود یا روی آن کلیک کنید و لینک را در clipboard  کپی کنید.

GIPHY

2- مناسب ترین GIF ها را پیدا کنید

گاهی اوقات پست های فیسبوک یا گوگل پلاس را آنچنان بی معنی یا شگفت انگیز می یابید که نمی توانید با کلمات آن را بیان کنید. در این لحظات افزونه ی  Reaction GIF Database به کار شما می آید.

 

reaction GIF Database

این افزونه منویی را باز می کند که در آن چندین گزینه ی مختلف به شما ارائه می شود. می توانید تصویر خاصی را جستجو کنید، در دسته ها بگردید و یا از تگ های پیشفرض استفاده کنید. بر خلاف GIPHY، تصاویری که پیدا می شوند به صورت خودکار اجرا نمی گردند، بلکه باید روی آنها کلیک کنید تا پخش شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *