کمال همنشین در EA اثر کرد !!!!!؟!

 

 

> اُمیدوارم به فکر وضعیت اینترنت خود باشید چراکه EA اعلام کرده بخش آفلاین بازیهایش را کنار خواهد گذاشت !

 

مدیر اجرایی الکترونیک آرتز ، Peter Moore کسی که سابقه ی حضور در بخش سرگرمی های ماکروسافت را نیز دارد ، در مصاحبه ای با ENGADGEST اعلام کرد که دیگر بازی های آفلاین (منظور بخش تک نفره و داستانی بازیهاست ) نخواهند ساخت!؟! (( … ما هر روز بیش تر و بیش تر می بینیم که بخش آنلاین به هریک از بازی ها اضافه می شود ؛ ما در EA بازی ای را عرضه نمی کنیم که یک تجربه ی آفلاین باشد ! ))

آقای مُور توضیح داد که گیمرها به دلایل مختلفی مثل انجام چند نفره ی بازی ، دریافت امتیازات ویژه و در کل حضور پر رنگ تر در بازی می خواهند آن را به صورت آنلاین تجربه کنند ؛ پس ما دیگر تجربه ی آفلاینی ارائه نخواهیم کرد !

 

EA-1

> خب بگذارید این موضوع را روشن کنم ؛ هیچ چیز بهتر از انجام بازی به صورت چند نفره نیست اما به شرطی که قابلیت های انجام آن موجود باشد . علاوه بر مشکلات اینترنتی که کم و بیش در برخی کشورها ( از جمله کشور خودمان ) وجود دارد ؛ سِرور های خود بازی هم باید پاسخگوی چنین کاری در این گستردگی (انجام تعداد بسیار زیادی بازی به صورت کاملاً آنلاین ) باشند !

مشکلات و ناکار آمدی های بخش آنلاین بازیها باعث می شود تا پذیرفتن ادعای EA در این مورد با مشکل مواجه شود .( فقط مشکلات بازی تمام آنلاین Sim City و نارضایتی های نیاز Xone به اتصال دایمی به اینترنت و عقب نشینی ماکروسافت را به خاطر بیاورید) . گرچه باید بپذیریم که بخش چند نفره ی بازی ها در حال گسترش است و بازیهای آینده از جمله Destiny و The Crew تغییرات زیادی در این بخش ایجاد خواهند کرد .

 

EA-2

اما همه ی اینها باعث نمی شود که بخش آفلاین بازی به کلی کنار گذاشته شود ؛ به نظر می رسد که EA ، امسال هم می خواهد برای سومین سال متوالی بدترین شرکت امریکا شود ! به جای شروع کردن این بحث ها خواهشاً بازیهای با کیفیت تحویل دهید و سری بازی های محبوبتان را نابود نکنید ! ( لازم به یادآوری نیست که چه بلایی سر “مدال افتخار” ، ” فضای مُرده ” و” جنون سرعت” آمده است ) . انقدر هم به فکر پول نباشید ، عرضه ی شتاب زده ی بازی های کورد انتظار با کیفیت نه چندان مناسب ، قیمت بالای بازی ها (منظور نسخه ی اصلی بازی است) ، نبود پشتیبانی مناسب و اجبار برای انجام بازی ها به صورت آنلاین با هدف تشویق کاربران به خرید از فروشگاه آنلاین در نهایت به ضرر همه خواهد بود .

 

EA-3

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *