کارت پستال فانتزی برای ولنتاین

کارت پستال فانتزی برای ولنتاین

کارت پستال

کارت پستال هایی که خودمان تهیه می کنیم می تواند بسیار جالب تر و جذاب تر باشد و نشان دهنده ابراز احساس و علاقه قلبی ما باشد. امروزه برای هر مناسبتی می توان کارت های بسیار زیبا و فانتزی یافت از جمله برای تبریک ولنتاین.در ادامه چند نمونه از کارت پستال تبریک ولنتاین و فانتزی برایی تبریک روز ولنتاین و عشق برای شما عزیزان قرار داده ایم.

کارت پستال قلبی در مرکز:

کارت پستال

در این کارت از 4 مربع استفاده شده است که روی یک کاغذ تا خورده به عنوان پایه چسبانده شده است، در مرکز آن یک پیام عاشقانه به رنگ قرمز نوشته شده، تضاد این 3 رنگ و نقش چرخشی باعث زیبایی این کارت ساده شده است.

کارت پستال جغد بامزه:

کارت پستال

با کاغذهای مختلف رنگی و طرح دار این شکلها را تهیه کنید و روی یک کاغذ با رنگ مناسب بچسبانید. سپس یک حباب نقل قول برای جغد ببرید و یک پیام جالب یا عاشقانه برای داخل آن انتخاب کنید.

3 قلب ایستاده:

کارت پستال

ساخت این کارت جالب بسیار ساده می‌باشد. ابتدا یک کارت مقوایی بسیار بلند را در اندازه‌های متفاوت تا بزنید تا حالت آکاردئونی بیابد، سپس روی هر تا یک قلب با سایزهای متفاوت از بزرگ به کوچک با طرح و رنگ متفاوت بچسبانید.

ساده و جالب:

کارت پستال

با چند مربع رنگی و یک قلب با 2 رنگ متفاوت و مونتاژ آنها می‌توانید این کارت زیبا را تهیه کنید. برای تهیه آن به مقواهای به رنگ سفید و صورتی و زرشکی نیاز دارید که مربع بزرگ سفید را می‌توان با قیچی‌های مخصوص، دالبری کنید.

گلدار و ساده:

کارت پستال

دو نوار سیاه رنگ در دو سایز متفاوت را روی یک کارت رنگی از وسط تا شده، بچسبانید. سپس با استفاده از گلهای کوچک برچسبی و پونزهای تزئینی و ربان این کارت را تزئین کنید و یک پیام جالب یا کلمه زیبا که روی تکه فلز حک شده، روی نوار سیاه بچسبانید.
قطب نمای عاشقانه:

کارت پستال

با استفاده از کاغذهای طرح دار که روی یک کارت رنگی تاخورده چسبیده شده است، این کارت زیبا را تهیه کنید. یک دایره که به 4 ربع مساوی تقسیم شده است را روی مقوای رنگی بچسبانید و در هر چهار ربع یک پیام جالب بنویسید و یک عقربه با استفاده از پونز تزئینی روی آن بچسبانید. یک پیام عاشقانه روی یک کاغذ جداگانه بنویسید و درپایین آن بچسبانید.

استفاده از کلمات:

کارت پستال

یک کاغذ کلفت از یک دفتر یادداشت تهیه کنید. روی سوراخ‌های کناری را با ربان تزئین کنید از چندین مقوای رنگی برای قراردادن کلامات مورد نظر استفاده کنید و با قلب و طرح‌های گرافیکی دیگر آن را تزئین کنید.

قلب‌های آویزان شده:

کارت پستال

یک کارت با سلیقه و زیبا که بسیار ساده می‌باشد را با این روش تهیه کنید. 4 یا 5 قلب با کاغذهای رنگی و وسایل تزئینی تهیه کنید و با نخ و پونز تزئینی به حالت آویزان روی کارت بچسبانید.

منبع: سیمرغ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *