دسته : اخبار هنرمندانتاریخ: 2017/03/11

هنرمندان هالیوودی که تحصیلات آکادمیک دارند

هنرمندان هالیوودی

تفکر اکثر مردم در رابطه با هنرپیشه ها و بازیگران و به وطر کل هنرمندان هالیوودی این است که بدون داشتن هیچ گونه تحصیلاتی و صرفا به خاطر داشتن چهره زیبا و استعداد در بازیگری و هنر توانسته اند به جایی برسند.اما داستان جور دیگری می باشد و بسیاری از انان در دانشگاه های مطرح جهان تحصیل کرده اند.

تحصیلات دانشگاهی بازیگران
شاید فکر کنید که هنرمندان هالیوودی به تنها چیزی که می اندیشند، بازیگری و سینما است اما بسیاری از آنها بچه درس خوان هایی هستند که درر بهترین دانشگاه های آمریکا مانند دانشگاه هاروارد، بوستون، کلمبیا و… تحصیل کرده اند. اگر می خواهید با تحصیل کرده های هالیوود آشنا شوید، با ما همراه باشید.

جان لجند john legend
جان لجند در دوران دبیرستان جزو دانش آموزان ممتاز بود، به همین دلیل به او پیشنهاد دادند که در دانشگاه هاروارد ادامه تحصیل دهد. اما او ترجیح داد که تحصیلات خود را در رشته ادبیات انگلیسی با تمرکز بر ادبیات آمریکایی-آفریقایی ادامه دهد.

ان هتوی anne hathaway
ان هتوی چندین ترم را در کالج واسر در رشته مطالعات زنان گذراند اما پس از آن به دانشگاه گالاتین در نیویورک نقل مکان کرد.

اما واتسون emma watson
اما واتسون مدرک کارشناسی خود را در رشته ادبیات انگلیسی از دانشگاه براون دریافت کرد.  او می گوید: «من مشهورترین دختر دانشگاه بودم.. دیگران گاهی من را هری پاتر صدا می زندند. اگر چه من مدام سعی می کردم نشان دهم که آنقدرها هم که آنها می گویند، مشهور نیستم اما گویا تاثیری در رفتار آنها نداشت. در هر صورت باید آن را قبول می کردم.»

متیو مک‌کانهی matthew mcconaughey
متیو مک‌کانهی فارغ التحصیل رشته سینما در مقطع کارشناسی از دانشگاه تگزاس، در آستین، است. او حتی هنوز هم به این دانشگاه سر می زند تاا در مسابقات فوتبال لانگهورن شرکت کند.

کورتنی کاداشیان kourtney kardashian
کورتنی کارداشیان پس از دو سال تحصیل در دانشگاه دالاس تگزاس، به دلایلی به دانشگاه آریزونا، جایی که توانست در رشته تئاتر فارغ التحصیل شود،، نقل مکان کرد.

اوا لونگوریا eva longoria
اوا لونگوریا نیز مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه تگزاس ای اند ام دریافت کرد.

آدام سندلر adam sandler
آدام سندلر رشته هنرهای تجسمی را در دانشگاه نیویورک انتخاب کرد. او در فعالیت های فرهنگی دانشگاه نیز بسیار فعال بود.

برد پیت brad pitt
برد پیت دانشجوی رشته خبرنگاری با تمرکز بر تبلیغات از دانشگاه میزوری بود. تنها 2 هفته مانده به فارغ التحصیلی، او این دانشگاه را رها کرد و بهه هدف بازیگری به لوس آنجلس رفت.

آشتون کوچر ashton kutcher
آشتون کوچر رشته مهندسی بیوشیمی را در دانشگاه آیووا انتخاب کرد. او برای این که بتواند شهریه دانشگاه را بپردازد، در یک کارخانه غلات کار میی کرد و گاهی هم خون خود را می فروخت.

ناتالی پورتمن natalie portman
در مصاحبه ای با مجله «نیویورک» در سال 1999، ناتالی پورتمن گفت: «برایم مهم نیست که به خاطر تحصیل کارم را از دست دهم، من باهوش و زرنگگ تر از آنم که تنها به بازیگری بسنده کنم.»

جیک جیلنهال Jake Gyllenhaal
قبل از شروع حرفه بازیگری، جیک جیلنهال به مدت یک سال در دانشگاه کلمبیا تحصیل می کرد.
منبع: bartarinha.ir