دسته : اخبار هنرمندانتاریخ: 2017/03/28

نفیسه روشن و تبلیغات محصولات فانتزی

نفیسه روشن

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی مشغول تبلیغات شمع ها و خوشبو کننده های محیط و محصولات فانتزی می باشد که مخصوص یک کمپانی ایتالیایی می باشد.وی همچنین عکس های تبلیغات خود را در پیج شخصی خود در اینستاگرام قرار داده است که در ادامه پست ان را مشاهده خواهید نمود.

عکس جدید نفیسه روشن
نفیسه روشن بازیگر کشورمان با انتشار عکسی, صفحه شخصی اش را بروز کرد.

این بازیگر 34 ساله در این عکس درحال تبلیغ شمع و خوشبو کننده دیده می شود!

نفیسه روشن نوشت:

*****

شمع و خوشبوكننده هاd لومن

شمع و خوشبوكننده های ارگانيك و طبيعی از ايتاليا

عکس جدید نفیسه روشن درحال تبلیغ شمع های خوشبو کننده

نفیسه روشن

نفیسه روشن (متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران) هنرپیشه سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است. او در محله باغ صبا تهران به دنیا آمده و دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی است.او فرزند اول خانواده است و دو برادر کوچکتر از خود دارد.

نفیسه روشن از همان بچگی به بازیگری علاقمند بود و آرزویش این بود که روزی بتوانن بازیگر شود، و زمانی که خواست وارد دنیای بازیگری شود نه تنها مخالفتی با او نکردند بلکه او را بسیار تشویق کردند.به اتومبیلرانی علاقه زیادی دارد و در وقت های بیکاریم سری به پیست رالی می زند.

شروع فعالیت تلویزیونی او را می توان بازی در سریال ” روزهای بیادماندنی ” به کارگردانی همایون شهنواز در تابستان 1382 دانست .اشتغال به تحصیل در مقطع لیسانس علت اصلی کم کاری وی در این سالها بود ، اما پس از پایان تحصیلات دانشگاهی خود ، دامنه فعالیتش را گسترش داد. در پائیز سال 1382 در سریال “بچه های خیابان ” به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیادماندنی ترین کارهایش می داند .پس از آن در پائیز 1383 ، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال ” روزگار غریب ” را پذیرفت و به گروه عیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید.

منبع: صفحه شخصی نفیسه روشن