نحوه کوچک کردن پنجره تماشای فیلم در برنامه فیسبوک

نحوه کوچک کردن پنجره تماشای فیلم در برنامه فیسبوک :

برنامه فیس بوک به طور منظم با اشکال و اصلاحات امنیتی در changelog آن به روز می شود. هر از چند گاهی در برخی از بروزرسانی ها ویژگی های جدید به آن اضافه می شود در عین حال یکی دیگر از UI های برنامه تغییر می کند. بروز رسانی های اخیر این برنامه برای IOS 9 یک روش جدید برای تماشای فیلم ها در این برنامه معرفی شده است. شما می توانسید پنجره تماشای فیلم خود را کوچک نمایید. این بدین معناست که شما می توانید همزمان با پخش فیلم در خوراک خبری فعالیت داشته باشید و کارهای دیگر خود را نیز انجام دهید. با انجام این کار پنجره تماشای فیلم در پایین صفحه سمت راست به نمایش در می آید.

برای انجام این کار ابتدا برنامه فیسبوک را باز کرده و سپس فیلمی که می خواهید تماشا کنید را انتخاب نمایید. پخش کننده ویدیویی کمی تغییر کرده است و دارای یک تم زیبای تاریک می باشد. شما می توانید از کنترل های معمولی برای پخش ویدیو خود نیز استفاده کنید. در بالای صفحه سمت راست یک آیکون مربع شکل وجود دارد. با زدن این گزینه پنجره تماشای فیلم شما کوچک می شود و به صورت پاپ آپ به نمایش در می آید.

پنجره تماشای فیلمپنجره تماشای فیلم

با کوچک کردن پنجره تماشای فیلم شما می توانید خوراک خبری خود را دنبال کنید و یا حتی به انجام بازیو سایر فعالیت های دیگر نیز بپردازید. این پنجره درجایگاه خود در سمت پایین و جهت راست می چسبد و هر زمان که شما بخواهید می توانید آن را به حالت سابق و یا بزرگتر بازگردانید. با نگه داشتن انگشت خود بر روی پنجره می توانید این کار را انجام دهید. برای بستن آن نیز بر روی پنجره ضربه بزنید. این کار برای آی پد ها می تواند مفید باشد اما در گوشی های با صفحه نمایش کوچک نیز کاربرد دارد.

جمع آوری و تنظیم : تیم پرشین بکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *