دسته : آموزشی,تکنولوژی,ویندوز 10تاریخ: 2015/09/07

کاشی ها یا پنجره ها علاوه بر اینکه عالیو کار آمد بودند , همیشه با آخرین اخبار و یا اطلاعیه از به روز رسانی ها همراه بودند. در ویندوز 8 شما می توانستید چند کاشی یا پنجره را به راحتی در یک گروه و یا سازماندهی کنید. ویندوز 10 است تازه را در منوی Start اما بسیاری از ویژگی های شروع صفحه نمایش مانند گروه بندی و تغییر اندازه کاشی های زنده حفظ کرده است. منوی استارت ویندوز 10 دارای ویژگی های جدید و متفاوتی است که یکی از این ویژگی های قرار دادن نام یا عنوان برای گروه کاشی هاست. عنوان گروه یک راه عالی برای کشیدن و تنظیم مجدد یک مجموعه کامل از برنامه ها به شمار می آید.

مرتب کردن گروه برنامه ها کار بسیار ساده ای است. برای این کار باید بر روی برنامه ها کلیک کنید و آن ها را به اطراف بکشید و همچنین آن ها را از گروه فعلی جدا کرده و در یک گروه قرار دهید. برای تغییر اندازه آن ها نیز بر روی کاشی مورد نظر راست کلیک کرده و گزینه resize یا تغییر اندازه را انتخاب کنید و اندازه آن را به بزرگ تر یا کوچک تر تغییر دهید.

توجه کنید که وقتی شما ماوس خود را بیش از مکان طبقه بندی شده درست بالای یک گروه، یک جعبه سیاه با یک بیضی را مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی آن می توانید آن را ویرایش کنید. گروهی از نرم افزار ها بدون نام هستند و جای آن ها خالی است .برای آن ها یک نام وارد کنید و خارج از جعبه را کلیک کنید.

name app group

گروه برنامه آسان تر انباشته می شود . اگر شما آن ها را بکشید تمام نوار ها با نام ظاهر می شوند.

move_app_groups

در اینجا ممکن است با اضافه شدن ویژگی رنگ پس زمینه آن ها جذاب تر شوند.

جمع آوری و تنظیم : تیم پرشین بکس