دسته : اخبار هنرمندانتاریخ: 2017/03/12

مصطفی زمانی این بار در سریال حضرت موسی

مصطفی زمانی

مصطفی زمانی که توانست با بازی در سریال حضرت یوسف و هنرنمایی در نقش این پیامبر به معروفیت و محبوبیت دست پیدا کرد حال نیز برای بازی در سریال حضرت موسی قرار است وارد این تیم شود و نقش حضرت یوسف را در اوایل این سریال تا به پیامبری رسیدن حضرت موسی را ایفا نماید.

سریال حضرت موسی با بازی مصطفی زمانی ساخته خواهد شد!
کارگردان سریال “حضرت موسی (ع) گفت:
با توجه به اینکه شروع این سریال با داستان حضرت یوسف آغاز می شود و با نظر به علاقه مصطفی زمانی بر بازی در نقش حضرت یوسف ما از حضورر وی در این سریال استقبال می کنیم.

جمال شورجه نویسنده و کارگردان سینما در گفت و گویی درخصوص آخرین وضعیت سریال حضرت موسی (ع) گفت:
پروژه “حضرت موسی (ع)” در حال حاضر در مرحله پیش از پیش تولید قرار داشته و به محض جذب سرمایه پیش تولید اصلی آن آغاز خواهد شد. اینن مجموعه به توصیه و تاکید “مقام معظم رهبری” باید ساخته شود و ما مصر هستیم تا پروژه با جذب سرمایه مناسب با کیفیتی بالا تولید شود.

این کارگردان سینما درباره انتخاب بازیگران این سریال تصریح کرد:
پروژه حضرت موسی پروژه ای بزرگ و در سطح بین الملل است و به همین واسطه تیم بازیگری این سریال تیمی متشکل از بازیگران ایرانی و خارجیی خواهد بود. آنچه مسلم است بازیگر نقش حضرت موسی (ع) بدون شک بازیگری ایرانی و به احتمال فراوان از بازیگران تئاتر خواهد بود.

شورجه با اشاره به شروع مذاکرات با مصطفی زمانی بازیگر سریال “حضرت یوسف (ع)” گفت:
مذاکراتی با مصطفی زمانی شده و از وی دعوت کردیم تا در این مجموعه به ایفای نقش بپردازد. با توجه به اینکه شروع این سریال با داستان حضرتت یوسف آغاز می شود و با نظر به علاقه مصطفی زمانی بر بازی در نقش حضرت یوسف ما از حضور وی در این سریال استقبال می کنیم و خوشحالیم که این بازیگر خوب را در این پروژه داشته باشیم…

منبع: mashreghnews.ir

کلمات کلیدی:

  • مصطفی زمانی در موسی پیامبر -
  • مصطفی زمانی وهمسرش -