دسته : مد و زیبایی,مدل لباس زنانهتاریخ: 2017/10/04

مدل کیف پول دخترانه و فانتزی

کیف پول

کیف پول از لوازم واجب داخل هر کیف خانمی می باشد که برای قرار دادن پول و انواع کارت اعتباری و سایر لوازم مورد استفاده قرار میگیرد.اکثر دختر خانم ها دوست دارند یک کیف پول زیبا و فانتزی داشته باشند که شاید کمتر مدل آن پیدا کنند در این جا مجموعه ای از جدیدترین کیف پول را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

نکات کلیدی در انتخاب کیف پول زنانه
– داخل کیف را چک کنید که به اندازه کافی فضا برای لوازمتان داشته باشید.
– کیف های قدیمی خود را دور نندازید، ابتدا جایگزینی مناسب انتخاب کنید و سپس آن ها را دور بیاندازید.
– هر دو هفته یکبار کیف خود را تمیز کنید.
– خیلی هم به مد توجه نکنید چرا که ممکن است قصد استفاده از کیف را برای مدتی طولانی داشته باشید.
– اگر کیفی می‌خواهید که بتوانید هر روز از آن استفاده کنید و می‌خواهید با همه لباس‌های شما صرف‌نظر از رنگش هماهنگ شود، بهترین کار، انتخاب رنگ خنثی است.

– به همراه لباس‌های چندرنگ یا لباسی با بافت‌های رنگی گوناگون باید از یک کیف تک‌رنگ خنثی استفاده کنید تا توجه را از لباس به سمت خود جلب نکند.
-اگر به لباس‌های مشکی و قهوه‌ای علاقه دارید، باید به سراغ کیف هایی بروید که رنگی هستند یا حداقل تکه‌های رنگی دارند. یک کیف آبی، زرد یا قرمز بیشتر با لباس‌های شما هماهنگ خواهد بود.
-برای افراد قد بلند سایز کیف چندان مهم نیست و می‌توانند هر نوع کیفی را انتخاب کنید.
-اگر چه سایز کیف بیشتر متاثر از مقدار وسایلی است که میخواهید با خود حمل کنید اما دقت کنید که اگر ریز اندام هستید کیف شما خیلی بزرگ نباشد.

– شکل اندام خود را تعیین کنید و ضعف اندام خود را بشناسید. با انتخاب کیفی مناسب میتوانید توجه را از نقاط ضعف خود بردارید.
-اگر شما بسیار بلند و لاغراندام هستید، یک کیف سایز بزرگ برای شما بسیار مناسب است. اگر درشت اندام و سنگین وزن هستید، از این نوع کیف‌ها خودداری کنید.
– کیف های بزرگ و حجیم، بیشتر مناسب دختران نوجوان است که وسایل زیادی با خود حمل می‌کنند.
-خانم‌هایی که کیف مستطیلی چمدانی شکل (چمدانک) به دست می‌گیرند، معمولا دوست دارند منحصر به فرد باشند و نظر و سلیقه خودشان را خیلی قبول دارند.

کیف پول

کیف پول

کیف پول

 کیف پول

کیف پول

 کیف پول

 کیف پول

کیف پول

 

 

کلمات کلیدی:

  • مدل فانتزی کیف چرم دخترانه -