مدل کابینت آشپزخانه جدید

طراحی انواع  کابینت-مدل کابینت آشپزخانه جدید -کابینت آشپزخانه

آموزش ساخت کابینت آشپزخانه

مدل کابینت آشپزخانه جدید

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه-مدل کابینت آشپزخانه جدید

کابینت های گلاس قرمز با نورپردازی

مدل کابینت آشپزخانه جدید

کابینت منحنی-مدل کابینت آشپزخانه جدید

ساخت کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه-مدل کابینت آشپزخانه جدید

طراحی کابینت آشپزخانه

مدل کابینت آشپزخانه جدید 

در این ارسال از پرشین بکس با معرفی زیباترین مدل های کابینت آشپزخانه در خدمت شما هستیم . همانطور که میدانید کابینت ها در مدل های مختلف و طرح های مختلف ساخته میشوند که هر کدام هم جنس های متفاوتی دارند . برای اطلاع از جنس و مدل آنها همراه ما باشید .

ساخت کابینت آشپزخانه

هایگلاس چیست؟

هایگلاس نوعی ام دی اف است با این تفاوت که روکش آن با یک لایه پلکسی گلاس پوشانده می شود .

پلکسی گلاس نوعی پلاستیک می باشد که ظاهری بسیار شفاف و شبیه شیشه دارد ، جنس پلکسی گلاس از نوعی پلی کربنات شفاف است این ماده نسبت به شیشه سبکتر و مقاومتر است . تخته های هایگلاس معمولا” دارای یک رو میباشند که توسط یک لایه سلفون محافظت شده و نمای طرف دیگر سفید ساده از ملامینه و یا کاغذ است .

کورین چیست؟

صفحات کورین یا سنگ مصنوعی نوعی از سطوح سخت میباشد که به دلیل یکپارچگی و نفوذ ناپذیری در مقابل باکتریها انتخاب مناسبی جهت اجرا در آشپزخانه ، آزمایشگاهها ، حمام ، سرویسهای بهداشتی و اصولا” کلیه مکانهایی که در آنها مراقبت بیش از اندازه نسبت به بهداشت محیطی وجود دارد ، می باشد .

مواد اولیه تشکیل دهنده سنگ مصنوعی کورین شامل اکریلیک و رزین میباشد که همین امر سبب ضد خش و لک  بودن ، یکپارچگی و ترمیم پذیری فوق العاده آن می شود .

صفحات کورین بدلیل قابلیت بسیار بالا در برش ، چسباندن ، انعطاف پذیری و پولیش کاری , لذتی وصف ناشدنی در امر طراحی آشپزخانه ودکوراسیون ایجاد میکند ، به طوریکه در مراحل نهایی اجرای دکوراسیون  ، حتی بسیاری از نواقص طراحی قبل از خودش را مخفی میکند .

منبع : behinesaz.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *