مدل های تخت خواب شیک و دو نفره

مدل های تخت خواب شیک و دو نفره

تخت خواب

تخت خواب در واقع امروزه به یکی از مهمترین لوازم خانه تبریل شده است که در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب خصوصا تازه عروسان بسیار با همیت است و در خرید آن دقت و وسواس بسیاری را به خرج می دهند زیرا باعث زیبایی اتاق خواب آن ها می شود.در ادامه نمونه ها و مدل هایی زیبا از تخت خواب چوبی که ساده و شیک است را خواهیم دید.تخت خواب ها می تواند در رنگ ها و طرح های مختلف باشد که رنگ چوب آن متفاوت بوده و همچنین می توان روی آن را با انواع روتختی های زیبا و رنگارنگ و کوسن هایی با اشکال متفاوت و رنگ هایی متضاد با رنگ اتاق تزیین نمود تا جلوه ای خاص و زیبا به اتاق خواب بدهد.

همچنین وجود پایتختی ها و لوازم تزیینی روی ان نیز می تواند جلوه ای خاص به نوع دکوراسیون شما بدهد.با ما همراه باشید تا دکوراسیونی بی نقص داشته باشید.

تخت خواب تخت خواب تخت خواب تخت خواب تخت خواب تخت خواب تخت خواب تخت خواب تخت خواب تخت خواب تخت خواب تخت خواب تخت خواب تخت خواب تخت خواب

تختخواب، یکی از اسباب بزرگ یا جایی از خانه است که برای خواب و به‌عنوان جای اصلی استراحت از آن استفاده می‌شود. در تعریف لغت‌نامهٔ دهخدا از آن، تختی است که بر آن تشک، لحاف و بالش گذاشته‌شده و برای خوابیدن مورداستفاده قرار می‌گیرد. در بسیاری از فرهنگ‌ها، تختخواب را مهم‌ترین وسیلهٔ خانه می‌دانند.

در تختخواب‌های امروزی، معمولاً از یک تشک که بر روی جعبه‌فنر قرار دارد، استفاده می‌کنند. جعبه‌فنر، جعبه‌ای به اندازهٔ تشک است که در آن چوب و فنرهایی به‌کار رفته که امکان ارتجاع بیشتر را به تشک می‌دهد. این وسیله را روی قاب تخت (که تشک را از زمین فاصله می‌دهد) یا روی توفال‌هایی در اندازهٔ یک‌درچهار اینچی می‌گذارند.

برای راحتی بیشتر، اغلب مردم یک بالش به زیر سر خود و در بالای تختخواب قرار می‌دهند. از پتو، روانداز یا ملحفه نیز برای گرم‌شدن استفاده می‌گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *