مدلهای متنوع و زیبا از جعبه های گل

مدلهای متنوع و زیبا از جعبه های گل

جعبه های گل

اگر برای هدیه دادن به نامزدتان به دنبال سوژه ای خاص و تک عستید می توانید جعبه های گل و یا باکس گل خصوصا با گل رز را انتخاب نمایید که بدون شک هدیه ای خاص بوده و خانم ها معمولا از این ایده بسیار استقبال می کنند و خوششان می آید برای دیدن مدل های مختلف جعبه های گل با ما همراه باشید.

جعبه های گل

جعبه های گل

جعبه های گل

جعبه های گل

جعبه های گل

جعبه های گل

جعبه های گل

جعبه های گل

جعبه های گل

جعبه های گل

جعبه های گل

امروزه باکس گل رز جزو پرطرفدارترین محصولات گل فروشی می باشد.باکس گل ها با تنوع فراوان در چیدمان و طرح های مختلف گل آرایی و تزئین امکان پذیر می باشد.باکس گلها تقریبا در تمام مناسبت ها و مراسم قابل استفاده می باشد.به خاطر تنوع و ظاهر شیک و اسپورتی که دارد عامه پسند بوده و در هر موقعیتی مورد استقبال قرار می گیرد.

مواردی که می توانیم جهت استفاده مثال بزنیم:
باکس گل برای خواستگاری ، باکس گل لاکچری برای تبریک تولد تقدیر و تشکر ، باکس گل برای تشکر از مدیر یا رئیس مجموعه
همچین برای سالگرد ازدواج و نوع باکس گل رز سفید برای عرض تسلیت و….

رز زرد رنگ از انواعی است که یافت نوع خودروی آن تنها به خاورمیانه و چین منحصر شده‌است به همین سبب تا قرن نوزدهم با وجود بکارگیری انواع گوناگون رز در صنعت باغبانی هنوز از بکارگیری رز زرد خودرو اثری دیده نمی‌شود. یکی از والدهای رزهای زرد رنگ امروزی یکی از گونه‌های رز به نام رز زرد ایرانی است که در کشورهای ایران و عراق یافت می‌شود. یک پرورش دهندهٔ رز فرانسوی بنام ژوزف پرنت-داچر (۱۹۲۸–۱۸۵۹) نخستین رز زرد رنگ دورگهٔ چای را در سال ۱۹۰۰ میلادی بنام رز آفتاب طلایی به جهان معرفی کرد البته رنگ رز آفتاب طلایی هنوز با رنگ زرد خالص تفاوت داشت. بالاخره در سال ۱۹۲۰ میلادی، بعد از ۴۷ سال تحقیق ژوزف پرنت-داچر توانست رز دورگهٔ چایِ چهارفصلی بنام رز یادگار کلادیوس پرنت را بوجود بیاورد که از نظر رنگ شباهت زیادی با رز زرد ایرانی دارد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *