مدير كل راه و شهرسازي استان البرز گفت: در نوروز امسال با كاهش 53 درصدي تصادفات منجر به فوت در راه هاي استان مواجه بوديم كه در طول اجراي طرح نوروزي در راهها هفت نفر جان خود را از دست دادند كه اين ميزان در سال گذشته 15 نفر بوده است.به گزارش روز چهارشنبه جام‌جم آنلاين به نقل از روابط عمومي اداره كل راه و شهر سازي استان البرز, ضيايي‌فر در اين رابطه اذعان داشت: در تصادفات جرحي نيز امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 15 درصد كاهش داشته ايم و در تصادفات خسارتي تعداد 153 فقره كاهش وجود داشت كه در مجموع نتايج مطلوبي در زمينه امنيت در جاده ها به دست آمد.

رحمت پور, مدير روابط عمومي با اشاره به تدابير به موقع قائم مقام وزير راه و شهرسازي استان البرز گفت: حضور راهداران در كليه ي راه ها , نصب علايم و خط كشي و همچنين لكه گيري محور ها از جمله برنامه هاي پيش بيني شده بود كه در كاهش تصادفات نقش مهم و بسزايي داشته است.

رحمت پور افزود: در ايام نوروز در چند مرحله بارش به صورت برف داشتيم كه راهداران تلاشگر در اسرع وقت نسبت به برف روبي و نمك پاشي جاده ها اقدام كردند.

وي افزود: حضور مدير كل و معاونت راهداري در ايام نوروز در محور هاي مواصلاتي استان علاوه بر تقويت روحيه راهداران سبب تلاش مضاعف در امر نگهداري راه ها شد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب