فرزند بردلی کوپر و ایرینا شایک به دنیا آمد

فرزند بردلی کوپر و ایرینا شایک به دنیا آمد

 بردلی کوپر

بردلی کوپر بازیگر هالیوودی که رابطه ای عاشقانه با مدل معروف و زیبای جهان ایرینا شایک داشت.به تازگی صاحب فرزند شده اند اما هنوز اخباری دقیق در این باره منتشر نشده و کسی خبر ندارد که فرزند نان پسر است و یا دختر و نام او چیست.

بردلی کوپر پدر شد
بردلی کوپر و ایرینا شایک  صاحب فرزند شدند.
بردلی کوپر و مدل سرشناس ایرینا شایک تولد اولین فرزند خود را جشن گرفتند.
بردلی کوپر 42 سال و ایرینا شایک 31 سال سن دارند.
آنها از سال 2015 رابطه خود را آغاز کردند و هفته پیش تولد اولین فرزند خود را جشن گرفتند اما در این مدت اجاه انتشار هیچ خبری درباره فرزندشان را نداده اند.
هنوز جنسیت و اسم فرزند این زوج زیبارو اعلام نشده است.

ایرینا شایک
آیرینا والریِونا شیخ‌الاسلام ووا (به انگلیسی: Irina Valeryevna Shaykhlislamova)، مشهور به آیرینا شِیک (زاده ۶ ژانویه ۱۹۸۶ دریمانژلینسک، شوروی) یک مدل و بازیگر اهل روسیه است. او از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ در Sports Illustrated Swimsuit Issuee حضور داشت. او در سال ۲۰۱۱ بر روی جلد این مجله ظاهر شد. بود.او نامزد کریستیانو رونالدو بود. در ژانویه ۲۰۱۵ خبر جدایی آنها در رسانه‌ها منتشر شد و آنها آن را تأیید کردند. رونالدو در بیانیه‌ای که منتشر کرده علت جدایی از ایرینا را توضیح داده است: «بعد از ۵۵ سال زندگی رابطه من و ایرینا به پایان رسید. به این نتیجه رسیدیم که این تصمیم برای هردو نفرمان بهتر است. آرزو می‌کنم که ایرینا خوشبخت شود». بعد از کریس رونالدو او با ” بردلی کوپر” بازیگر سرشناس آمریکایی پس از یک قرار کاری، نامزد کردند.

بردلی
بردلی چارلز کوپر (به انگلیسی: Bradley Charles Cooper) (متولد: ۵ ژانویه ۱۹۷۵) بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر آمریکایی می‌باشد. بردلی برای اولین بار بخاطر بازی در مجموعه‌های تلویزیونی‌ای همچون آلیاس و جک و بابی شناخته می‌شد. سپس بازی وی را در فیلم‌هایی همچون مرد پاسخ‌های مثبت و با تو حال نمی‌کند دیدم. اما شهرت بسیار وی از بخاطر بازی در فیلم‌های خماری (۲۰۰۹۹ تا ۲۰۱۳)، نامحدود (۲۰۱۱) و ای-تیم (۲۰۱۰) شکل گرفت. بازی وی در فیلم اخاذی آمریکایی که محصول سال ۲۰۱۳۳ است، بسیار مورد تحصین منتقدین قرار گرفت. بردلی دراین فیلم با کریستین بیل هم‌بازی بود. وی بخاطر بازی در دو فیلم دفترچه امیدبخش و اخاذی آمریکایی که هردو نیز به کارگردانی دیوید او. راسل هستند، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد. او با بازی در فیلم تک تیرانداز آمریکایی به کارگردانی کلینت ایستوود برای سومین بار نامزد جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش اول مرد شد. بردلی یکی از تهیه کنندگان این فیلم بود و توانست بار چهارم نامزد اسکار شود اما این بار برای بهترین فیلم . این فیلم در گیشه هم فروش بسیار بالایی داشت.
منبع : سیمرغ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *