دسته : آموزشی,ای او اس,تکنولوژیتاریخ: 2015/09/02

برنامه تقویم در iOS 9 دارای دئو ترفند جدید است. یکی از وقایعی که در برنامه تقویم ios میتوانید ببیند برنامه ایمیل یا Mail app است. همچنین می توانید یک گزارش از ترافیک بگیرید که به شما اجازه می دهدزمان مجموعه رویداد های خود را مشاهده کنید. گفتنی است که اگر شما از این تغییران خوشتان نمی آید و نمیخواهید ک برنامه ایمیل را در وقایع خود مشاهده کنید میتوانید به راحتی آن را غیرفعال کنید. اگر شما یک حساب ایمیل را به این برنامه اضافه کنید, به صورت خودکار حوادث و وقایع برنامه ایمیل اضافه شده را به شما نشان خواهد داد. اگر این کار باعث آزار و اذیت شما می شود به می توانید به راحتی آن را خاموش کنید.

برای انجام این کار ابتدا برنامه تقویم یا Calendar app را باز کنید و وارد تب Calendars در پایین صفحه نمایش شوید . در اینجا مدیریت برنامه تقویم نمایش داده می شود و شما می توانید آن را مدیریت کنید. رویداد هایی که شما انتخاب می کنید در اینجا ظاهر و به نمایش در می آیند. در سیستم عامل iOS 9 شما متوجه خواهید شد که یک تقویم جدید که به طور پیش فرض فعال است به نام  تقویم “Events found in Mail ‘ وجود دارد.در اینجا با غیر فعال کردن آن میتوانید به راحتی وقایع و حوادث ایمیل خود را غیر فعال کنید و دیگر آن ها را مشاهده نکنید.. البته به نوبه خود این یک راه ساده و قابل بازگشت برای این کار است.

ios9-calendars calendar-settings-ios9

اگر شما میخواهید که برای همیشه انجام و به صورت دائمی این کار انجام شود ، به Settings>Mail, Contacts, Calendars بروید و در سمت پایین Events found in Mail option را خاموش یا غیر فعال کنید. برچسب های هشدار دهنده یا warning label که در زیر تنظمات خاص یا  particular setting وجود دارد به شما هشدار می دهد که رویداد ها تایید یا مشاهده نشده و نمیتوان این هشدار را غیر فعال یا خاموش کرد و فقط رویداد های ایمیل نشان داده نمی شود.

جمع آوری و تنظیم : تیم پرشین بکس