اگر شما هم از علاقه مندان به عکاسی هستید، خوب است بدانید که می توانید از طریق فروش عکس های خود درآمد دلاری کسب کنید. در این پست از پرشین بکس سه سایت برتر در زمینه ی خرید و فروش تصویر را به شما معرفی می کنیم. لازم به ذکر است که تصاویری که می خواهید در این سایت ها به فروش برسانید، می بایست از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند.

iStock Photo

iStock-blog

عکس های خود را از طریق iStock Photo در معرض فروش گذاشته و 15 درصد از حق دانلود هرکدام را بگیرید. همچنین اگر یک شرکت کننده ی انحصاری سایت شوید می توانید بیش از 45 درصد حق دانلود دریافت کنید. فروم دوستانه ی این سایت به شما کمک می کند تا فروش بیشتری داشته باشید و احساس راحتی بکنید.

 

Can Stock Photo

[​IMG]

 

این سایت می داند که رونق کسب و کارش را مرهون وجود عکاسان ماهر است، به همین دلیل به آنها احترام می گذارد و به طور عادلانه ای 50 درصد حق امتیاز به آنان می دهد. هنگامی که عضو سایت شدید به راحتی می توانید کار خود را ارائه دهید. این سایت به صورت خودکار اطلاعات کلیدی را می خواند، نیازی به دسته بندی عکس ها ندارد و تصاویر را برای تگ گذاری آسان ذخیره می کند. شما می توانید هربار صدها عکس ارسال کنید بدون اینکه نیاز به وارد کردن اطلاعات اضافی باشد و معمولاً تصاویر همان روز در سایت منتشر می شوند.

 

123RF

 

[​IMG]

123RF انتخاب خوبی برای آن دسته از عکاسانی است که می خواهند عکس های زیادی را به صورت منظم آپلود کرده و با توجه به سطح اشتراکی که دارند حق فروش دریافت کنند. به این ترتیب اگر فعالیت خوبی داشته باشید مبلغ دریافتی شما می تواند از 30 درصد به 60 درصد افزایش پیدا کند. بعد از اینکه تایید شدید، عکس هایتان به سرعت در سایت قرار می گیرد که این امر موجب سهولت در به اشتراک گذاری تصاویر می شود.