دسته : اخبار هنرمندانتاریخ: 2017/03/29

عکس جدید مهناز افشار و تبریک نوروزی او

عکس جدید مهناز افشار

مهناز افشار بازیگر 39 ساله  سینما و تلویزیون کشورمان  عکسی جدید از سفره هفت سین خود در اینستاگرام منتشر نمود و متنی همراه با تبریک عید نوروز و سال نو شمسی را برای همه منتشر کرد همچنین در متن تبریک وی آرزویی زیبا برای کودکان بد سرپرست و داشتن زندگی ای زیبا نیز شده است .در ادامه عکس جدید مهناز افشار را مشاهده خواهید نمود.

تبریک مهناز افشار به مناسبت سال نو
مهناز افشار بازیگر کشورمان با انتشار عکس و متنی سال نو را تبریک گفت.

این بازیگر 39 ساله عکسی از سفره هفت سین خود را در صفحه شخصی اش منتشر کرده است.

مهناز افشار نوشت:

*****

سرسبزی بهار، گرمای تابستان، زیبایی پاییز و استقامت زمستان آرزوی من برای تک‌تک مهربانانی چون شما در سال جدید است.

در سال ۹۶ صلح، آزادی، برابری، عشق، سلامتی و زندگی شیرین برای کودکان این سرزمین به خصوص کودکان بدسرپرست، پیشکش همه خوبان باشد

سال نو‌مبارک

سفره هفت سین مهناز افشار

عکس جدید مهناز افشار

مهناز افشار (زادهٔ ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است.مهناز افشار دیپلم اش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در مؤسسه‌ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت. خانواده اش ریشه مذهبی دارند، به همین دلیل هم در ابتدا مخالف بودند که دخترشان وارد بازیگری شود. در کلاس‌های بازیگری استاد حمید سمندریان تعلیم دید.مهناز افشار در خرداد ۱۳۹۳ با یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد و خطبه عقد آنها توسط سید محمد خاتمی رئیس جمهور پیشین جمهوری اسلامی ایران خوانده شد.

مهناز افشار بازیگری برایش از تلویزیون و با مجموعه تلویزیونی (عشق گمشده) در سال 1376 آغاز شد. با فیلم ( دوستان ) به کارگردانی علی حاتمی در سال 1377 به سینما راه یافت به اتفاق محمد رضا گلزار با حضور در فیلمهای ( کما)، ( زهر عسل)، ( 133 گربه روی شیروانی)، ( تله) ، ( آتش بس) و ( کلاغ پر) به نوعی میتوان گفت که یک زوج هنری تشکیل داده بودند.

منبع: صفحه شخصی مهناز افشار