دسته : مد و زیبایی,مدل جواهراتتاریخ: 2017/03/01

شیک ترین مدل های حلقه نامزدی

حلقه نامزدی

 

حلقه نامزدی و یا زدواج می تواند یکی از مهمترین انتخاب های زندگی هر خانم و یا آقایی باشد زیرا نشان عشق و علاقه و ازدواج هر فرد با عشقش می باشد.از این رو در انتخاب آن خصوصا خانم ها دقت زیادی به خرج می دهند.در ادامه تعدادی از جدیدترین و زیباترین مدل های حلقه برای نامزدی و یا عروسی و سایر مراسم های مربوط به عروسی را قرار داده ایم که می توانید برای انتخاب خود از آن ها ایده بگیرید و یا به عنوان حلقه سفارشی استفاده نمایید.

حلقه ازدواج

بدون تردید،یکی از بهترین و به یاد ماندنی ترین لحظات زندگی هر بانویی در جشن پیوند زناشویی او رقم میخورد،و ناب ترین لحظه این مراسم هنگامی است که حلقه ازدواج به روی انگشت دست او آرام میگیرد.

” پس نامعقول نیست که اگر دختران جوان در انتخاب حلقه،وسواس و حساسیت زیادی از خود به خرج میدهند؛چرا که این حلقه نمادی از تعهد و عشقی است که نسبت به همسران خود دارند!”

در کشور ما به خاطر تنوع در مراسماتی که برای زوج های جوان برگزار میشود،ممکن است در رسم و رسومات خانواده ها با یکدیگر اندک اختلافی وجود داشته باشد.این حلقه در انگشت حلقه دست راست یا چپ استفاده می‌شود.خاستگاه استفاده از حلقه‌ها به شکل امروزی به اروپا تعلق دارد.

 

حلقه نامزدی

بعنوان مثال،هستند افرادی که حلقه دیگری به نام “حلقه نامزدی” خریداری مینمایند،و یا افرادی که “انگشتر نشان” را از همان ابتدا در دست چپ نموده،و پس از خرید “حلقه ازدواج” آنرا به دست راست انداخته و “حلقه ازدواج” را در دست چپ مینمایند.

حلقه نشان

معمولا حلقه نشان،که البته بیشتر بجای حلقه از انگشتر استفاده میشود،برای زمانی است که خانواده داماد، دختر مورد نظر خودشان را اصطلاحا برای خود نشان میکنند،که این انگشتر در حلقه چهارم  دست راست قرار میگیرد.

 

 

حلقه نامزدی حلقه نامزدی حلقه نامزدی حلقه نامزدی حلقه نامزدی حلقه نامزدی حلقه نامزدی حلقه نامزدی حلقه نامزدی حلقه نامزدی حلقه نامزدی حلقه نامزدی حلقه نامزدی حلقه نامزدی حلقه نامزدی حلقه نامزدی

منبع: بیتوته