در هفته سوم رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا، تيم استقلال تهران در ورزشگاه آزادي مقابل الجزيره امارات صدرنشين گروه شكست خورد.

به گزارش روز سه‌شنبه جام‌جم آنلاين، از هفته سوم ليگ قهرمانان آسيا و در گروه A اين رقابت‌ها، تيم استقلال تهران  از ساعت 19 در ورزشگاه آزادي تهران با الجزيره امارات صدرنشين اين گروه روبه رو شد كه اين ديدار در نهايت با نتيجه 2 بر يك به سود تيم اماراتي‌ به پايان رسيد.

تيم پرويز مظلومي كه در اين بازي مجتبي جباري و كيانوش رحمتي را هم در اختيار نداشت امروز  به مصاف تيمي رفت كه در بازي گذشته خود در خارج از خانه نسف قارشي ازبكستان ديگر تيم اين گروه را چهار بر دو شكست داده بود و به نظر مي‌رسيد حريف دست و پا بسته‌اي در آزادي نباشد.

در نيمه نخست اين ديدار هنوز چند دقيقه از بازي نگذشته بود كه تيم الجزيره امارات روي اشتباه مدافعين و دروازه‌بان استقلال توسط جمعه عبدالله در دقيقه 4 صاحب گل شد.


شاگردان پرويز مظلومي بعد از اين گل بازي هجومي را در دستور كار خود قرار دادند اما استقلالي‌ها نتوانستند از موقعيت‌هاي خود استفاده كنند. آرش برهاني در دقيقه 35  در موقعيت گلزني قرار داشت كه شوت اين بازيكن با عكس‌العمل به موقع دروازه بان اماراتي دفع شد.

در دقايق پاياني نيمه نخست استقلال باز هم صاحب موقعيت شد و شوت سركش يوسفي به تير دروازه برخورد كرد كه قبل از آن داور اعلام آفسايد كرده بود.


نيمه دوم را استقلال توفاني آغاز كرد و توپ و ميدان را كاملا در اختيار داشت اما قفل دروازه اماراتي‌ها همچنان بسته بود.


در دقيقه 64 بازي آرش برهاني مي‌توانست دروازه الجزيره را باز كند كه شوت آرش با تير دروازه برخورد كرد.

استقلال كه بازي هجومي را در دستور كار قرار داده بود با ارسال توپ‌هاي بلند به محوطه جريمه الجزيره درصدد جبران گل خورده بود كه بالاخره فريدون زندي در دقيقه 68 قفل دروازه اماراتي‌ها را باز كرد تا مظلومي و يارانش نفس راحتي بكشند.


اما خوشحالي آبي‌پوشان چند دقيقه بيشتر دوام نداشت. جادر ولني بار  روي خروج بي موقع سيدمهدي رحمتي دروازه‌بان استقلال در دقيقه 72 بازي موفق شد گل دوم اماراتي‌ها را به ثمر برساند.

شاگردان مظلومي در دقايق پاياني به آب و آتش زد تا يك امتياز در آزادي بگيرد كه تلاش آبي‌پوشان به نتيجه نرسيد و اين ديدار در پايان با نتيجه 2 بر يك به پايان رسيد.


الجزيره با اين پيروزي 9 امتيازي شد و صدرنشيني‌اش را مستحكم كرد، استقلال هم با اين شکست 4 امتيازي شد و موقتا در رده‌ دوم جدول قرار گرفت.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب