دسته : خانه داریتاریخ: 2017/10/03

تمیز کردن لکه چای

از نوشیدنی های محبوب ما در هر زمان و شرایطی چای و قهوه می باشد که می تواند خستگی ما را رفع کند و ما را سرحال نماید.اما پس از نوشیدن معمولا این نوشیدنی لکه هایی از خود بر روی فنجان ما به جای می گذارند که با شستشوی معمولی ای لکه ها از بین نمی روند.از این رو برای تمیز کردن لکه چای یا قهوه به شما عزیزان راهکارهایی را پیشنهاد خواهیم داد که فنجان و لیوان و یا حتی قوری چینی چای شما را نیز به راحتی تمیز نموده و شما می توانید به راحتی از آن استفاده نمایید.برای یادگیری این ترفند خانه داری جالب با ما همراه باشید.

این روش بسیار ساده است و وسایل مورد نیاز برای این کار به راحتی درکابینت آشپزخانه همه شما پیدا می شود.

همیشه زرد شدن لبه فنجان ها در اثر چای یا قهوه برایمان ناراحت کننده است. بلافاصله بعد از خوردن چای فنجان ها را می شوییم و از مواد شوینده مختلفی برای این کار استفاده می کنیم. خیلی ها از سفید کننده برای شستن فنجان ها استفاده می کنند اما من خودم سعی می کنم کمتر از سفید کننده استفاده کنم. امروز قصد داریم به شما عزیزان یک ترفند خانه داری جالب و بی نظیر را آموزش دهیم که یک روش واقعا تاثیرگذار بود استفاده کردم.

تمیز کردن لکه چای مقداری جوش شیرین را داخل فنجان و قوری و یا لیوانی که دارای لکه می باشد بریزید و با کمی آب مخلوط کنید و با دست داخل فنجان را با محلول آب و جوش شیرینی که درست کردید بمالید.

سپس فنجان و یا قوری را تمیز با آب به طور کامل شستشو بدهید. به همین راحتی فنجان ها را بدون این که از مواد شیمیایی استفاده کنید می شود تمیز کرد و دیگر نیازی به شوینده های قوی و شیمیایی و گران نمی باشد.

کلمات کلیدی:

  • تمیز کردن لکه قهوه -