دسته : وبتاریخ: 2013/12/14

How-to-download-Instagram-Videos

در اوایل سال جاری، اینستاگرام ویژگیِ جدیدی را معرفی کرد که به وسیله ی آن کاربران می توانستند ویدئوهای 15 ثانیه ای را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. در این پست از پرشین بکس، می خواهیم روشی را معرفی کنیم تا کاربرانی که مایل به دانلود این ویدئوها هستند بتوانند به راحتی این کار را انجام دهند.

روش اول

Instadown

Instadown راه حل مناسبی برای کسانی است که می خواهند با چند کلیک ساده ویدئوهای اینستاگرام را دانلود کنند. برای این کار کافی است لینک ویدئوی مورد نظر را کپی کرده و در فیلد مخصوصی که در Instadown تعبیه شده، قرار دهید. سپس روی دکمه ی Instadown کلیک کرده و ویدئو به صورت خودکار با فرمت .mp4 دانلود خواهد شد.

Download-Instagram-Videos-using-Instadown

سایت Instadown

روش دوم

دانلود به صورت دستی

شما همچنین می توانید به صورت دستی ویدئوی مورد نظر را دریافت کنید. توجه داشته باشید که این روش شامل مراحل اضافی بوده و نسبت به روش قبل کمی وقت گیرتر است.

به طور پیشفرض گزینه ی دانلود در اینستاگرام وجود ندارد، اما روشی برای این کار هست. ابتدا ویدئوی مورد نظر را باز کنید، در قسمتی از صفحه راست کلیک کنید، گزینه ی View page source یا View source را انتخاب نمایید.( این گزینه بستگی به مرورگر شما دارید.)

instagram-videos-page

زمانی که سورس صفحه نمایان شد، با استفاده از کلیدهای Ctrl + F دنبال کلمه ی .mp4 بگردید. با این کار لینکی را مشاهده خواهید کرد. لینک را کپی کرده و آن را در صفحه ی جدیدی باز کنید. اگر از اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید، از شما برای ذخیره ی آن پرسیده خواهد شد. در  فایر فاکس، کروم و دیگر مرورگرهای مشابه، ویدئو به صورت خودکار در مرورگر پخش خواهد شد. در این صورت با فشردن کلیدهای Ctrl + S، می توانید آن را در کامپیوتر ذخیره کنید.

کلمات کلیدی:

  • چطور از اینستاگرام اهنگ در کامپیوتر ذخیره کنیم -