دسته : مد و زیبایی,مدل لباس زنانهتاریخ: 2017/02/27

جدیدترین کیف های بهاری برای خانم ها

کیف های بهاری

کیف های دستی و دوشی در واقع از مهمترین اکسسوری های مورد نیاز برای هر خانم می باشد که لوازم خود را داخل آن قرار می دهند و همچنین مهم است که در هر فصل و یا با هر لباس چه کیفی را استفاده نمایند.در این پست برای شما عزیزان مجموعه ای از کیف های بهاری را قرار داده ایم که می تواند مناسب عید باشد.
یک کیف یا ساک ابزار متداولی به شکل محتوی غیر سخت است. استفاده از کیف‌ها به پیش از تاریخ ثبت‌شده بر می‌گردد.

داستان تولد کیف دستی به قرن 16 میلادی باز می گردد. از آن زمان تا کنون شکل و شمایل کیف های دستی تغییرات زیادی را به خود دیده است. نمایشگاهی در آلمان کیف هایی از قرن 16 تا 21 میلادی را به نمایش گذاشته است.

شرکت فرانسوی “هرمس”، یکی از تولیدکنندگان نامدار کالاهای لوکس، شهرت کیف های دستی اش را بدون تردید مدیون گریس کلی است. هنرپیشه هالیوود که بعدها به همسری پادشاه موناکو درآمد، چنان به این مدل کیف علاقه داشت که در سال 1956 هرمس این مدل را به نام “کلی” نام گذاری کرد. موزه ملی بایرن هم اینک نمایشگاهی را از کیف های دستی متعلق به قرن 16 تا 21 میلادی برگزار کرده است.

تا زمان انقلاب فرانسه مردان نیز همانند زنان کیف دستی با خود حمل می کردند، پس از آن اما مد مردانه روی به سادگی گذاشت و کیف تنها به وسیله ای زنانه تبدیل شد. یوهانس پیچ معتقد است که در آینده مردان سوای ساک های ورزشی یا کیف های لپ تاپ، دوباره به سوی دست گرفتن کیف روی می آورند و کیف جزوی از مد مردانه خواهد شد.
ویژگی مهم کیف های دستی، راحت حمل کردن آن هاست. با این همه طراحان سرشناس گاهی کیف هایی با مدل هایی نه چندان معمول را در شمار اندک به بازار روانه می کنند.

 

کیف های بهاری کیف های بهاری کیف های بهاری کیف های بهاری کیف های بهاری کیف های بهاری کیف های بهاری کیف های بهاری کیف های بهاری کیف های بهاری

منبع: بیتوته