جدیدترین مدل انگشترهای زنانه

جدیدترین مدل انگشترهای زنانه

انگشترهای زنانه

انگشتر های زنانه مدل های بسیار گوناگون و زیبایی دارند و همچنین اینکه قرار است در چه مراسمی استفاده شوند مدل های ان متفاوت می شود به عنوان مثال انگشترهای نامزدی و یا حلقه ازدواج در این میان از همه مهمتر هستند که خانم ها وسواس بسیاری در انتخاب ان ها دارند.در ادامه جدیدترین و زیباترین مدل انگشترهای زنانه را برای شما قرار داده ایم.

مدل انگشترهای شیک و زیبا مناسب برای عروسی و نامزدی از برند POINT NO POINT STUDIO

انگشترهای زنانه

 

 انگشترهای زنانه

 

 انگشترهای زنانه

 

 انگشترهای زنانه

انگشترهای زنانه

انگشترهای زنانه

اَنگُشتَر یا حَلقهٔ دست نواری معمولاً از جنس فلز است که معمولاً به عنوان آلت زینتی به دور انگشتان دست قرار می‌گیرد.انگشتر که به انگشت می‌شود یکی از نمادین‌ترین جواهر آلات است زیرا بعضی از انگشترها حلقه ازدواج هستند و بعضی از انگشترها میراث خانوادگی اشخاصند که از مادر یا پدر آنها به ارث رسیده‌است. حلقه‌های ویژه انگشت دست را انگشتر نیز می‌گویند. حلقه‌های زینتی دیگری برای بازو یا گردن نیز وجود دارد. برخی از انگشترها بسیار بزرگ و درشت هستند که برای دستان ظریف و کوچک مناسب نیست. اما افرادی با انگشتان کشیده در انتخاب مدل انگشتر آزادند.

انگشتر عقیق
انگشتر عقیق، انگشتری معمولاً با رکاب نقره است که سنگ زینتی آن سنگ عقیق باشد و سنگ عقیق نوعی در کوهی و از جنس سیلیس می‌باشد.انگشتری مردانه نقره حکاکی شده، نگین عقیق زرد، خط حکاکی شده.
انگشتری که سنگ ان عقیق باشد در روایات شیعه مورد اهمیت قرار گرفته است چنان‌که از پیشوای ششم علیه السلام نقل شده: «هر کس انگشتری داشته باشد که نگین آن عقیق باشد فقیر نخواهد شد و مقدر او جز بهترین تقدیرات نخواهد بودانگشتر عقیق انواعی دارد که به علت تفاوت رنگ‌ها و طرح‌ها یا براقیت و … به اسامی مختلفی نامگذاری شده است که از آن جمله عقیق یمنی است

حلقه ازدواج
حلقه ازدواج، انگشتری است که زن و شوهر پس از ازدواج هر یک به دست دیگری می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *