تورس:اتفاقات دیدار با شاختار دیگر تکرار نمی‌شود

 فرناندو تورس، مهاجم چلسي، بعد از پيروزي 3-2 شب گذشته تيمش مقابل شاختار دونتسک در چمپيونزليگ اعلام کرد که آبي ها ديگر نمي توانند چنين نمايشي را تکرار کنند.

آبي ها در اين ديدار دو بار از حريف پيش افتادند اما تيم اوکرايني بازي را به تساوي کشيد؛ در حالي که به نظر مي رسيد بازي با نتيجه تساوي 2-2 به پايان خواهد رسيد، ويکتور موزس در وقت هاي اضافه گل پيروزي شاگردان دي متئو را به ثمر رساند.

تورس از نمايش تيمش در ديدار شب گذشته تعريف کرد اما تاکيد کرد اگر مي خواهند در ديدارهاي پيش رو شکست نخورند، بايد پيشرفت کنند.

او در گفتگو با اسکاي اسپورتس گفت:” من از اين نتيجه راضي هستم اما مي دانيم که بايد بهتر شويم. مي دانيم که بايد بهتر شويم. ما براي آنها مشکلاتي ايجاد کرديم و روي اشتباهات آنها موقعيت هايي به دست آورديم اما بايد در زمان مالکيت توپ عملکرد بهتري داشته باشيم.

چنين موقعيت هايي بار ديگر تکرار نمي شود، به ويژه در ليگ قهرمانان.”

 او همچنين تلاش هم تيمي هايش در اين ديدار و روحيه مبارزه طلبي شان را مورد ستايش قرار داد و گفت:” ما در ديداري که نياز به پيروزي داشتيم، به آن دست پيدا کرديم. 

ما فصل گذشته مقابل والنسيا، ناپولي، بارسا و همچنين در فينال برابر بايرن همين طور بازي کرديم. اين ديدار اولين آزمون جدي ما در اين فصل بود و ما نمايش خوبي داشتيم.

اندکي خوش شانس بوديم. فکر مي کنم نتيجه تساوي منصفانه تر بود. ما بايد اين خوش شانسي را در تيم مان حفظ کنيم.”