نمایش اسلاید بر روی کامپیوتر بخشی به مدت طولانی بخشی از ویندوز است. اسلاید برای تنوع بهتر در ویندوز طراحی شده اند. البته ممکن است آن ها باعث پر شدن دیسک ها و یا کاهش سرع سیستم شما شود اما در ویندوز این تقاوت ها بسیار ناچیز هستند، شما میتوانید پوشه عکس های خنود را در این اسلایدر قرار دهید و آن ها را بر روی lock screen یا قفل صفحه نمایش خود مشاهده کنید. هنگامی که شما سیستم خود را قفل می کنید می توانید آن عکس ها را مشاهده نمایید و شخصا پوشه عکس های اسلایدر را انتخاب کنید. در این مقاله تیم پرشین بکس چگونگی انجام این کار را به شما کاربران آموزش می دهد.

برای انجام این کار ابتدا Settings app یا تنظیمات برنامه را باز کنید و به Personalization group بروید.سپس بر روی تب Lock Screen کلیک کنید و گزینه Slideshow را انتخاب نمایید.

سپس آلبومی را که میخواهید در اسلایدر نشان داده شود را انتخاب کنید . بر روی Add a folder یا اضافه کردن پوشه کلیک کنید و پوشه های عکس هایی که می خواهید از آن استفاده کنید را انتخاب کنید. به این نکته توجه کنید که فرمت عکس های باید PNG باشد و از این موضوع مطمئن شوید که فرمت عکس ها JPG یا فرمت دیگری نباشد.

win10-lockscreen-slideshow

هنگامی که تصاویر خود را انتخاب و تنظیم کردید بر روی Advanced Slideshow settings کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه لیستی را مشاهده خواهید کرد.در اینجا شما می توانید زمان نمایش عکس ها را مشخص نمایید. شما می توانید آن را تا یک ساعت یا کمتر از 30 دقیقه تنظیم کنید. این کار کاملا اختیاری است و فقط به علاقه شما بستگی دارد. شما می توانید با توجه به باتری لب تاپ خود این کار را انجام دهید و اگر باتری لب تاپ شما رو به اتمام است می توانید زمان آن را به حداقل برسانید.

slideshow-settings-lockscreen

جمع آوری و تنظیم : تیم پرشین بکس

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *