تنظیم صدای کامپیوتر با استفاده از چرخش ماوس :

اکثر صفحه کلید یک دکمه برای تنظیم صدا و روشنایی سیستم را دارا هستند اما کسانی که صفحه کلیدشان این قابلیت را نداشته باشد می توانند از کنترل صدا و روشنایی در ویندوز استفاده کنند.اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که صفجه کلیدتان این قابلیت را ندارد و به دنبال یک راه ساده برای مدیریت صدا در کامپیوتر خود هستید می توانید از برنامه رایگان WheelsOfVolume استفاده کنید. این برنامه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید با استفاده از آن به تنظیم صدای کامپیوتر با استفاده از چرخش ماوس بپردازید.

ابتدا برنامه رایگان WheelsOfVolume را دانلود کنید. پس از اتمام دانلود به نصب این برنامه بپردازید و سپس آن را اجرا کنید.پس از انجام این کارها همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، با چرخش ماوس بر روی مناطق فعال شده می توانید صدای سیستم خود را تنظیم کنید. . با انجاک این کار دیگر لازم نیست منوی صدا را باز کرده و سپس صدای سیستم را افزایش یا کاهش داد.
برای افزایش یا کاهش صدای کامپیوتر ماوس خود را از تسکبار یا نوار وظیفه در جهت بالا سمت راست دسکتاپ تکان دهید. با این کار صدای کامپیوتر شما به راحتی افزایش یا کاهش می باید.

wheelsofvolume

برنامه WheelsOnVolume یک راه حل خوب برای کسانی است که می خواهند صدای کامپیوتر خود را سریع و بدون معطلی تغییر دهند. همچنین در مواقعی یک پیوند از یک سایت ارسال می شود و یا در مواقع دانلود فایل نیز شما می توانید بدون ممانعت صدای کامپیوتر خود را تنظیم کنید و عاملی برای جلوگیری از این کار وجود ندارد. پس اگر شما هم از همین دسته افراد هستید برنامه WheelsOnVolume را دانلود کنید و نصب کنید و سپس به راجتی صدای کامپیوتر خود را تنظیم نمایید.

جمع آوری و تنظیم مقاله تنظیم صدای کامپیوتر با استفاده از چرخش ماوس : تیم پرشین بکس

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *