تغییر حساب مایکروسافت به حساب محلی در ویندوز 10

حساب کاربری مایکروسافت برای یک هدف به وجود آمده است که برای استفاده از ویندوز 10 و یا ویندوز های قبلی مانند 8 , 8.1 باید از این هدف استفاده شود. البته نه تنها برای ویندوز بلکه برای چیزهایی مثل اسکایپ نیز از این سناریو باید استفاده شودببعضی ها بر این باورند که ویندوز 10 نیاز به اجرای یک حساب مایکروسافت دارد که ممکن است در نسخه های بعدی ویندوز وجود داشته باشد، شما نیازی به ساخت یک حساب مایکروسافت برای ویندوز 10 خود ندارید اما اگر شما دارای یک حساب کاربری باشید می توانید به راحتی آن را به یک حساب محلی تغییر دهید. در این مقاله تیم پرشین بکس چگونگی انجام این کار را به شما آموزش خواهد داد.

در ابتدا برای بسته شدن کامل پنجره هایی که باز کرده اید شما احتیاج به ریستارت یا راه اندازی مجدد سیستم خود داید. البته مطمئن شوید که همه چیز ذخیره شده است. سپس به تنظیمات یا Settings بروید و بر روی Account کلیک کنید. در بخش Account بر روی گزینه Sign in with a local account instead کلیک کنید.

win10-account

با وارد کردن رمز عبور خود حساب کاربری خود را تایید کنید.

win10-account-pw

در مرحله بعد نام و رمز عبور را برا ساخته شدن یک حساب محلی وارد کنید. شما باید نام کاربری که در حال حاضر بر روی سیستم شما فعال است را وارد نمایید.

win10-local-account

بر روی Next یا بعدی و سپس Sign out and finish کلیک کنید . پس از ریستارت یا راه اندازی مجدد سیستم شما فقط رمز عبور حساب خود را وارد کنید. همه چیز دقیقا همان است که در حساب کاربری خود داشته اید.

win10-ms-local

البته به این نکته توجه داشته باشید که این کار بر روی عواملی چون واندرایو , تنظیمات و به همگام سازی برنامه ها تاثیر می گذارد.فایل ها و پوشه های شما با راه اندازی مجدد سیستم و یا ریستارت محدود نخواهند شد.

جمع آوری و تنظیم : تیم پرشین بکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *