وزیر آموزش و پرورش در نشست های جداگانه ای با شورای معاونان و برنامه ریزی استان های آذربایجان غربی، اردبیل و ایلام، بر انتقال 100 درصدی مدارس دو نوبته به نوبت صبح در سال تحصیلی آینده تاکید کرد.

به گزارش روز چهارشنبه جام جم آنلاين به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، حمیدرضا حاجی بابایی در این نشست ها که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، افزود: همه کلاس های درس نوبت عصر مدارس کشور از مهرماه سال جاري به نوبت صبح منتقل می شود.


براساس این گزارش، در این نشست های هم اندیشی مباحثی چون ساماندهی نیروی انسانی، وضعیت فضاهای آموزشی، شمار دانش آموزان در مدارس دولتی، تعداد مدارس دو نوبته و راهکارهای انتقال آنها به نوبت صبح مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


این گزارش می افزاید: در این نشست ها مدیران کل استان ها موظف شدند که چنین نشست هایی را با مدیران استانی خود برگزار کنند و مصوبات آن را به اجرا درآورند.


«ولی سمرقندی» مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی نيز در این نشست، گفت: در سال تحصیلی 91-90، 250 مدرسه دو نوبته این استان به نوبت صبح منتقل شده است.


همچنین «احمد محمودزاده» مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل در این نشست، گفت: سال 90 با رونمایی از سند تحول بنیادین و اجرای طرح های تحولی، سالی به یاد ماندنی برای فرهنگیان خواهد بود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب