ترجمه و ارسال متون با استفاده از صفحه کلید ios

ترجمه و ارسال متون با استفاده از صفحه کلید ios :

همواره برنامه های زیادی در زمینه ارسال پیام وجود داشته است. بسیاری از خدمات موجود متون را ترجمه و از زبان های روز دنیا پشتیبانی می کنند . TransKey یک صفحه کلید ios است که به شما امکان تایپ و ترجمه متن را می دهد. این برنامه از اکثر زبان ها از جمله Klingon پشتیبانی می کند.شما می توانید متن های خود را تایپ و ترجمه کنید و حتی متن ها را کپی و در جای دیگر Past کنید.

ابتدا برنامه TransKey را نصب کنید و به مسیر Settings>General>Keyboard بروید و آن را فعال کنید. شما برای ترجمه متون خود نیاز به دسترسی کامل به هر دو صفحه کلید و زبان پیش فرض TransKey دارید.

با استفاده از صفحه کلید معمولی متنی را که می خواهید ترجمه کنید را کپی کنید. سپس صفحه کلید خود را به TransKey تغییر دهید و متن مورد نظر را در آن جا بچسبانید. حال بر روی گزینه Translate ضربه بزنید تا متن مورد نظر شما ترجمه شود.

شما می توانید متن های مورد نظر خود را از برنامه های دیگر کپی کنید. همچنین شما می توانید از دکمه insert استفاده نمایید و متن مورد نظر را به زبان مادری خود ترجمه کنید.
TransKey-textTransKey-translateیکی از ویژگی های این برنامه این است که به طور خودکار زبان متن داده شده را شناسایی و آن را به زبان شما ترجمه می کند..شما می توانید زبان ترجمه متن ها را با استفاده از صفحه کلید و یا با رفتن به خود برنامه انتخاب کنید.

گفتنی است که این برنامه بسیار کاربردی و مفید می باشد. مخصوصا زمانی که نیاز به صحبت کردن به زبان اسپانیایی دارید می تواند به شما کمک زیادی کند. پس اگر نیاز به یک صفحه کلید کامل با قابلیت ترجمه متن ها و تایپ راحت دارید همین حالا برنامه TransKey را دانلود و نصب نمایید.

جمع آوری و تنظیم مقاله ( ترجمه و ارسال متون با استفاده از صفحه کلید ios ) : تیم پرشین بکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *