رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در صورتی که منابع مالی لحاظ شود از ابتدای مهرماه سال جاری شهریه دانشجویان رشته های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد با 20 درصد تخفیف مواجه خواهد شد.

دکتر فرهاد دانشجو با اشاره به تخفيف شهريه براساس معدل دانشجويان، گفت: دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته باید در نظر داشته باشند که هر چه معدل تحصیلی آنان از 15 بیشتر باشد تخفیف بیشتری برای این دست از دانشجویان لحاظ خواهد شد، اما معدل تحصیلی 15 شامل تخفیف نخواهد شد.


دانشجو هدف از اجرای این طرح را تشویق دانشجویان برای تحصیل بهتر و در نهایت ارتقای کیفیت آموزشی دانست.


رئیس دانشگاه آزاد درخصوص معلق شدن فعالیت واحد آکسفورد دانشگاه آزاد گفت: دولت انگلیس چندی پیش با ارسال نامه ای اعلام داشت که باید حساب بانکی واحد آکسفورد دانشگاه آزاد مستقر در لندن مسدود شود ، در غیر این صورت شامل تحریم ها شده و این حساب بانکی از سوی دولت انگلیس مسدود می‌شود.


دانشجو تأکید کرد: با توجه به این اقدامات دولت انگلیس و با پیشنهاد رئیس واحد آکسفورد دانشگاه آزاد و معاون وقت بین الملل دانشگاه آزاد، فعالیت این واحد دانشگاهی به صورت موقت معلق شد.


وی در پایان خاطرنشان کرد: این واحد دانشگاهی از چندی پیش نیز فعالیت دانشگاهی نداشته و هیچ دانشجویی در این واحد تحصیل نداشته است. (ايسنا)

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب