تبلیغات در پرشین بکس

چرا تبلیغات اینترنتی ؟

حضور موفق در عرصه تجارت، نيازمند بهره گيري از وسايل و ملزومات خاص عصر تحول نوين مي باشد. در اين راستا شبکه جهاني اينترنت بعنوان يک آيتم موفق تبليغاتي در شخصي ترين حريم خصوصي افراد در سيل عظيم اقتصاد الکترونيکي با ميليونها نفر استفاده کننده و ميلياردها دلار سرمايه، انتخاب مديران هوشمند و تواناست. از آنجایی که فروم ها و وب سایت های تخصصی مکانی مناسب برای تجمع جوانان و و فعالان به شمار میروند پرشین بکس به عنوان یکی از برترین وب سایت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات به عنوان یک وب سایت مرجع شناخته شده و روزانه تعداد زیادی از کاربران پارسی زبان برای حل مشکلات به پرشین بکس مراجعه می کنند.

راه حل چیست؟

از آنجایی که روزانه بازدیدکنندگان فراوانی از گروه های سنی مختلف به پرشین بکس مراجعه می کنند، این سایت با امکان تبلیغات متنی و تصویری امکان معرفی محصولات و سرویسهای شما را فراهم می سازد.

شرح خدمات تبلیغاتی در انجمن پرشین بکس

 

اندازهمحل نمایش بنرهزینه نمایش یک ماهه
250*300نوار کناریتماس بگیرید
250*250نوار کناریتماس بگیرید
468*60بعد از ارسال هاتماس بگیرید
468*60بالای ارسال هاتماس بگیرید
728*90بالای صفحهتماس بگیرید
  تمامی قیمت ها به تومان می باشند .

 

قوانین

• از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

• در صورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش اگهی در سایت، بدون هماهنگی یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در پرشین بکس باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت پرشین بکس هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد .

• قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آن را از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

• مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده بوده و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

• در صورتی که دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

برای سفارش تبلیغات با ایمیل های زیر تماس بگیرید

info@persianbax.ir

فرم تماس با ما

  [contact-form][contact-field label=’نام’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’رایانشانی’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’وب‌گاه’ type=’url’/][contact-field label=’دیدگاه’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]