تبریک نوروزی پریناز ایزدیار به همراه جدیدترین عکس وی

تبریک نوروزی پریناز ایزدیار به همراه جدیدترین عکس وی

تبریک نوروزی پریناز ایزدیار

تیپ پریناز ایزدیار در تعطیلات سال نو در شمال

پریناز ایزدیار بازیگر کشورمان که در تعطیلات نوروزی می باشد و این تعطیلات را در سفری در یکی از شهرهای شمالی ایران می گذراند.عکسی جدید از خود در اینستاگرام منتشر نمود و همچنین تبریک نوروزی را به همه مردم ایران عرض نمود.در ادامه متن تبریک نوروزی پریناز ایزدیار و عکس وی را مشاهده خواهید نمود.

عکس جدید پریناز ایزدیار
پریناز ایزدیار بازیگر کشورمان در تعطیلات سال نو به شمال کشور سفر کرده است.

این بازیگر 32 ساله با انتشار عکسی از خودش, صفحه شخصی اش در اینستاگرام را بروز کرد.

عکس جدید پریناز ایزدیار در تعطیلات سال نو

تبریک نوروزی پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار (زاده ۸ شهریور ۱۳۶۴، بابل) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی است.پریناز ایزدیار در سال ۱۳۶۴ در بابل زاده شد و پدرش اهل ساری و مادرش اهل بابل بوده و به گفته خودش به زبان مازندرانی تسلط کامل دارد. خانوادهٔ او موافق تحصیل او در رشتهٔ بازیگری نبودند به خاطر همین در دبیرستان مجبور شد که رشتهٔ تجربی را انتخاب کند ولی سپس در دوران پیش دانشگاهی به رشتهٔ هنر تغییر رشته داد. پدر ایشان یکی از مخالف‌های سر سخت رشتهٔ وی بود و مایل بود که او رشتهٔ حقوق بخواند ولی برعکس مادرش خیلی مایل بود که او رشتهٔ بازیگری را ادامه دهد.

وی دارای تحصیلات لیسانس گرافیک می‌باشد. در سال ۱۳۸۵ برای بازی در فیلم سینمایی یک مرد، یک شهر تست بازیگری داد و قبول شد. وی با ایفای نقش در تله‌فیلم «ماه در سایه» (۱۳۸۸) به کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر، قدم به عرصهٔ تلویزیون گذاشت. ایزدیار در تله فیلمهای زیادی بازی کرد و با کارگردان‌هایی همچون فرزاد موتمن، مسعود آب‌پرور و علیرضا امینی کار کرد. پنج کیلومتر تا بهشت، اولین سریال او بود که در ماه رمضان پخش شد. وی در این سریال موفقیت زیادی کسب کرد. او همچنین در فیلم ورود آقایان ممنوع در چند سکانس بازی کرد ولی نسبت به بازی در سریال پنج کیلومتر تا بهشت موفقیت چشمگیری کسب نکرد.

منبع: صفحه شخصی پریناز ایزدیار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *