سرهنگ سعيد ليراوي صبح امروز از دستگيري يک توزيع کننده مواد مخدر صنعتي خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه جام جم آنلاين به نقل از پايگاه اطلاع رساني پليس، رييس پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ضمن تشريح اقدامات ماموران پايگاه ششم پليس مبارزه با مواد مخدر، از دستگيري يک توزيع کننده مواد مخدر صنعتي در خيابان مسعوديه تهران خبر داد.


وي گفت: با شکايت تعدادي از شهروندان ساکن شهرک مسعوديه، به ماموران کلانتري محل مبني بر فعاليت مجرمانه يک توزيع کننده مواد مخدر در اين محل، پرونده از سوي کلانتري به ماموران پايگاه ششم پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شد تا در اين خصوص اقدامات پليسي آغاز شود.


رييس پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ افزود: ماموران پايگاه ششم اين يگان، با بررسي سوابق و مشخصات مندرج در پرونده موفق شدند اين فرد را که از توزيع کنندگان سابقه دار مواد مخدر در محدوده مذکور بود را شناسايي کرده و پس از هماهنگي با مقام قضايي براي دستگيري وي به محل اعزام شدند.


وي اضافه كرد: با حضور ماموران در محل اين متهم سعي کرد از طريق بام خانه هاي مجاور فرار کند اما با سرعت عمل ماموارن موفق نشده و با همکاري شهروندان بازداشت و براي تحقيقات به پايگاه ششم پليس مبارزه با مواد مخدر منتقل شد.


سرهنگ ليراوي اظهار داشت: در بازرسي از محل اختفاي اين فرد مقادير معتنابهي مواد مخدر صنعتي و سنتي از جمله شيشه، کراک و ترياک همچنين سوخته ترياك، وافور، ترازوي ديجيتالي، دوربين مدار بسته، پايپ، آلات ادوات استعمال مواد مخدر و تعدادي قرص هاي مخدر کشف و ضبط شد.


گفتني است؛ متهم دستگير شده پس از اعتراف در بازجويي هاي انجام شده براي ادامه بررسي هاي قانوني به مرجع قضايي منتقل شد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب