> سخن گوی شرکت سازنده ی گوشی های iPhone ،  اخبار جدید در مورد پرداخت مبالغ هنگفت از طرف  Apple  به  الکترونیک آرتز برای به تاخیر انداختن انتشار نسخه ی اندروید بازی  Plants Vs Zombies 2  را تکذیب کرد !  در این بیانیه تاکید شد که اپِل هیچ پولی برای به تاخیر افتادن انتشار این بازی  در سیستم عامل  اندورید به EA  نپرداخته است و کلاً هیچ پولی معاوضه نشده !

این در حالی است که خبر جنجالی روز گذشته در این مورد – که توسط منابع رسنی متعددی تایید شده است – عکس این مطلب را نشان می دهد ؛ چراکه دو روز پیش ، یکی از مدیران الکترونیک آرتز ( Frank Gibeau / مدیر عناوین EA)  دریافت این پول را تایید کرده بود !؟!  آیا این یک اشتباه در اطلاع رسانی بود یا فاش کردن رازهای کاری شرکت ؟

 

pvz2

 

> در هرصورت  بازی  Plants Vs Zombies 2 ( گیاهان مقابل زامبی ها ) دو ماه قبل  در جولای به طور انحصاری برای iOS عرضه شده و  تا کنون حدود 25 میلیون مرتبه توسط کاربران  دانلود شده است .  نسخه ی آندروید این بازی  فعلاً ، تنها در چین در دسترس قرار گرفته است و گرچه تاریخ دقیقی  برای عرضه ی جهانی  نسخه ی اندروید  PvZ 2 اعلام نشده  اما تا یکی دوماه آینده باید منتظر انتشار آن باشیم … 

 

 

pvz2-18-jpg_191457