اطلاعات جدیدی از کنترلر Xone

  درود ؛ بر  اساس اطلاعاتی که اخیراً  توسط ماکروسافت  منتشر شده است ؛کنسول Xbox One    قابلیت پشتیبانی از  8 کنترلر به صورت همزمان را خواهد داشت ( به این معنی که  تا هشت نفر می توانند به طور همزمان  در حالت آفلاین،  بازی را در کنار هم انجام دهد ) که در مورد بازیهای گروهی بسیار جالب خواهد بود ؛ گرچه با توجه به چنین امکانی واقعاً بازی هایی که بتوان در آنها از این قابلیت استفاده کرد بسیار محدود هستند !

به هر حال  درXBOX 360  تنها  امکان استفاده از 4 کنترلر  به صورت همزمان وجود داشت  که نشان از ارتقای سخت افزاری این کنسول دارد  . سونی همچنان در این مورد  اظهار نظری نکرده است اما در   PS3  می شود  از هفت دسته ی بازی  به طور همزمان استفاده کرد گرچه مشخص نیست  در پلی استیشن 4 وضعیت به چه شکل خواهد بود !

xone controller

  علاوه بر این  کنترلر  Xone  ، در حالت بی سیم  می تواند  تا فاصله ای حدود 10 متری  با کنسول در ارتباط باشد. این کنترلر  با بهره گیری از تکنولوژی جدید مادون قرمز قادر به تشخیص فردی که  آن را در اختیار دارد و در نتیجه واکنش های مناسب نسبت به آن خواهد بود . کنسول های نسل بعد شرکت های سونی و ماکروسافت در آبان ماه امسال  عرضه خواهند  شد ؛ برای دستیابی به اطلاعات بیشتری در مورد PS4  و Xone   می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید : 

> بررسی  جامع کنسول های نسل بعد

> تاریخ عرضه ی PS4 

 > زمان انتشار xone

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “اطلاعات جدیدی از کنترلر Xone

[…] ! (دوباره دعوای آنلاین و آفلاین) >فیلم بازیهای بزرگ > اطلاعات جدیدی از کنترلر Xone This , is our land …And I will fight for it ! Im gonna to make them pay for what […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *