دسته : اندروید,تلفن همراهتاریخ: 2013/03/28

اسکرین شات سامسونگ

اسکرین شات سامسونگ : در این قسمت از پرشین بکس قصد داریم به شما نحوه گرفتن اسکرین شات از صفحه نمایش موبایل سامسونگ را آموزش دهیم . همانطور که اطلاع دارید تمامی موبایل های سامسونگ گرفتن اسکرین شات را پشتیبانی می کنند ، در واقع تمامی دستگاه های اندرویدی گرفتن اسکرین شات را پشتیبانی می کنند . در این قسمت ، با آموزش گرفتن اسکرین شات در سامسونگ گلکسی در خدمت شما علاقمندان هستیم . با ما همراه باشید .

اسکرین شات سامسونگ گرفتن اسکرین شات در سامسونگ گلکسی

عکس گرفتن از صفحه گوشی سامسونگ – اسکرین شات سامسونگ

 

1. گرفتن اسکرین شات در گوشی های سامسونگ با کلید فیزیکی Home

در این سری دستگاه ها شما میتوانید با فشردن کلید Home + پاور به طور همزمان از صفحه نمایش خود عکس ( یه به اصطلاح از صفحه نمایش سامسونگ خود اسکرین شات بگیرید! ) بگیرید . دفت داشته باشید زمانی تصویر گرفته شده است که شما صدای گرفتن عکس ( شاتر دوربین ) را شنیده باشید . با شنیده شدن صدای شاتر دوربین اسکرین شات شما ذخیره می شود .

اسکرین شات سامسونگ،گرفتن اسکرین شات در گلکسی،اسکرین شات گرفتن در سامسونگ گلکسی

عکس گرفتن از صفحه گوشی سامسونگ

 

2.گرفتن اسکرین شات در گوشی های سامسونگ بدون کلید فیزیکی

شاید شما دارای این نوع دستگاه ها باشید ! در این نوع مدل ها شما میتوانید دو کلید پاور و ولوم پایین را به طور همزمان فشار دهید تا از صفحه نمایش شما اسکرین شات گرفته شود شود .

البته لازم است این نکته را یاد آور شوم که : در بعضی تبلت ها گزینه گرفتن اسکرین شات در قسمت پاور و یا نوار ابزار قرار دارد که می توانید از آن طریق نسبت به گرفتن عکس از صفحه نمایش اقدام نمایید.

 

3. گرفتن اسکرین شات با استفاده از S Pen

این تکنیک در گوشی‌های Galaxy Note 3 ،Galaxy Note 4 ،Galaxy Note 5 و تبلت‌های (Note 10.1(2014 Edition و Galaxy Note Pro قابل استفاده است و برای انجام دادن آن فقط به قلم احتیاج دارید. برای این کار کافی است قلم را از اسلات خود درآورید و دکمه قلم را در مجاورت صفحه نمایش فشار دهید.

در منوی بازشده با گزینه‌های زیر مواجه می‌شوید:
Scrapbooker: اگر این حالت را انتخاب کنید، می‌توانید قسمتی از صفحه را که می‌خواهید از آن اسکرین شات بگیرید به‌صورت دایره‌ای یا مربعی جدا کنید تا یک عکس PNG دایره‌ای یا مربعی‌شکل به‌عنوان اسکرین شات برایتان ثبت شود. این نوع اسکرین شات بیشتر مواقعی استفاده می‌شود که می‌خواهیم بقیه قسمت‌های صفحه در اسکرین شات وجود نداشته باشد.
ScreenWrite: این قابلیت در Note 2 نیز وجود داشت که البته در آن دستگاه با مشکلاتی همراه بود. در این حالت نه‌تنها از صفحه نمایش اسکرین شات کامل تهیه می‌شود، بلکه می‌توانید روی این اسکرین شات متن هم بنویسید یا در آن نقاشی کنید!
این قابلیت به ما اجازه می‌دهد تیتر یا توضیحی درباره اسکرین شات تهیه‌شده در عکس اضافه کنیم و به‌نوعی آن را معنی کنیم.

 

3. گرفتن اسکرین شات در سامسونگ با قلم ، به تنهایی !

در این مدل دستگاه ها کار اسانی در پیش رو دارید . کافیست قلم را بر روی صفحه نمایش نگاه دارید تا  از صفحه نمایش تلفن همراه شما اسکرین شات گرفته شود .

 

4.اسکرین شات سامسونگ با Palm & Swip

اگر به تنظیمات گوشی گلکسی خود بروید و در قسمت Motions and Gesture بخش Palm & Swip را فعال کنید، روش جدیدی برای اسکرین شات فعال می‌شود. پس از انجام این تنظیمات، می‌توانید دستتان را از سمت راست گوشی به سمت چپ بکشید و پس از شنیدن صدای کلیک عکس‌برداری، اسکرین شات ثبت‌شده را تماشا کنید. بدین ترتیب نیاز شما به حرکات خلاقانه برای کشتی گرفتن با گوشی و ثبت اسکرین شات برطرف می‌شود!

اسکرین شات سامسونگ

عکس گرفتن از صفحه گوشی سامسونگ – اسکرین شات سامسونگ

اسکرین شات سامسونگ

عکس گرفتن از صفحه گوشی سامسونگ – اسکرین شات سامسونگ

اسکرین شات سامسونگ

عکس گرفتن از صفحه گوشی سامسونگ – اسکرین شات سامسونگ

 

 

موفق باشید:)

کلمات کلیدی:

  • عکس گرفتن از صفحه گوشی سامسونگ -
  • اسکرین شات در گوشی سامسونگ j7 -
  • اسکرین شات سامسونگ j5 -
  • اسکرین شات سامسونگ j7 -
  • اسکرین شات در سامسونگ j5 -
  • نحوه عکس گرفتن از صفحه گوشی سامسونگ -
  • روش عکس گرفتن از صفحه گوشی سامسونگ -
  • عکس گرفتن از صفحه گوشی سامسونگ j7 -
  • عکس از صفحه سامسونگ j5 -
  • عکس گرفتن از صفحه گوشی سامسونگ j5 -