همانطور که از سیستم عامل ios 8 پیداست شما می توانید صفحه کلید third-party را در دستگاه ios خود نصب کنید. صفحه کلید third-party keyboards برای بسیاری از افراد از طریق فروشگاه برنامه ها در دسترس است و برای افرادی که زیاد پیغام می دهند کاربرد دارد. یکی از هف های این برنامه این است که در مقایسه با نرم افزار های مشابه سرگرم کننده تر و بهتر به نظر برسد.. ThingThingیکی از این نرم افزار ها است که در این زمنیه ساخته شده است و به شما اجازه ارتباط با فیس بوک، توییتر، Dropbox ، برنامه تقویم،اینستاگرام، فلیکر، واندرایو، گوگل درایو، پاکت پی سی، و Wonderlist را از طریق صفحه کلید می دهد. شما می توانید برای قرار دادن سریع تر عکس ها از رول دوربین و یا حساب فیسبوک خود استفاده کنید، و همچنین می توانید برای اشتراک گذاری فایل هایتان از از Dropbox، گوگل درایو، و OneDrive استفاده کنید.

برای انجام این کار ابتدا ThingThing را نصب کنید و سپس به مسیر Settings>General>Keyboards>Keyboards بروید. سپس شما می توانید برنامه هایی را که میخواهید به وسیله آن راه اندازی کنید را انتخاب کنید.

به هر حسابی که بخواهید متصل شوید ThingThing از شما اجازه دسترسی به داده های شما را در خواست می کند. هنگامی که خدمات شما متصل شد بر روی چرخه ضربه بزتید و صفحه کلید ThingThing را انتخاب نمایید.

زبانه های ThingThing به یک تب اختصاص داده شده و هر یک از خدمات اتصال شما تقسیم شده است. اگر شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن یک فایل از Dropbox استفاده کنید بر روی گزینه Dropbox ضربه زده و فایل مورد نظر را ضمیمه کنید. ThingThing حتی به شما اجازه پیش نمایش برخی از فایل های از رابط خود را می دهد. شما می توانید پوشه و یا چند فایل را به اشتراک بگذارید.

Thingthing Thingthing-keyboard
زمانی که فایل های به اشتراک گذاشته شدند پیغام ( به اشتراک گذاشته با استفاده از www.thingthing.co ) ظاهر می شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *