آموزش ساخت تاج با نوار گیپور

آموزش ساخت تاج با نوار گیپور

ساخت تاج

 

ساخت تاج

حتما تا به حال تاج های ظریف و جذاب دخترونه را دیده اید که اکثر مواقع و بیشتر در آتلیه های عکاسی مورد استفاده قرار می گیرد و شاید فکر کنید این تاج ها تنها به صورت اماده به فروش می رسد این طور نیست! شما می توانید خودتان در خانه و با سلیقه خود چندین نوع از این تاج ها را اماده نمایید و به کودک خود هدیه دهید.برای یادگیری ساخت تاج با ما همراه باشید.

یک تاج براق و ظریف برای یک دختر خانم کوچولو خیلی هدیه هیجان انگیزی است.تاجی که اندازه و رنگ و طرح آن به دست خودتان است! با استفاده از نوار های گیپور متنوع و چند وسیله دیگر می توانید به راحتی از این تاج های پر زرق و برق درست کنید.

وسایل لازم :
نوار گیپور چند نگین ظریف در صورت تمایل قیچی سفت کننده الیاف یا ترکیب نشاسته و چسب چوب کاسه
اکلیل یا رنگ براق قلم چسب تفنگی لیوان

 

مراحل ساخت :
یک تکه نوار گیپور به اندازه تاجی که می خواهید درست کنید٬ با قیچی ببرید.
سپس محلول سفت کننده (یا ترکیب نشاسته و چسب چوب) را داخل یک کاسه بریزید و نوار گیپورتان را کاملا درون آن بگردانید. تا همه جای آن خیس شود.

 

ساخت تاج

همینطور که نوار گیپور هنوز خیس است٬ با کمک قلم روی آن را با اکلیل یا رنگ براق بپوشانید.

 

ساخت تاج

با چسب تفنگی یا هر چسبی که مناسب می دانید دو طرف تاج را به هم بچسبانید.همینطور می توانید مروارید و نگین های براق را برای تزیین به تاج اضافه کنید و آن ها را دور تا دور آن بچسبانید.

 

ساخت تاج

تاج تان را به دور یک لیوان یا هر جسم استوانه ای که قطر آن مناسب است بیاندازید تا به همین حالت بماند و خشک شود.

ساخت تاج

چه تاج زیبایی برای یک خانم کوچولوی رویایی! از این تاج ها می توانید برای عروسک ها٬ حتی برای باربی درست کنید.چرا که نوار گیپورهای ظریف و زیبا در بازار پیدا می شود و قطر تاج را به دلخواه خود می توانید کوچک یا بزرگ بسازید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *