آموزش درست کردن کیف عینک و موبایل

آموزش درست کردن کیف عینک و موبایل

کیف عینک و موبایل

شاید دوست داشته باشید که کارهایی که با دست خود و هنر خود درست کرده اید را استفاده نمایید به طور مثال برای عینک و یا موبایل خود یک کیف تهیه نمایید و خودتان با پارچه آن را بدوزدی و تزیین نمایید.در ادامه اموزش دوخت کیف عینک و موبایل را برای شما عزیزا ن قرار داده ایم که با سلیقه خود آن را طراحی نمایید.

در این مطلب یک روش برای ساخت کیف موبایل آموزش داده می شود. یک روش بسیار ساده بوده و نیازی به چرخ خیاطی ندارد. اگر که فقط دوخت دندان موشی که همان دوخت پایه را بلد باشید از عهده این کار بر می آیید.

کیف موبایل یکی از وسایل شخصی است که اغلب ما از آن استفاده می نماییم، کیف های موبایل می توانند محافظ خوبی برای حفظ صفحه گوشی باشند. همانگونه که می دانید در بازار انواع مختلف کیف موبایل با جنس ها و طرح های متنوع و زیبا وجود دارد، اما اغلب افراد هنرمند و خلاق سعی می کنند خود اقدام به ساخت کیف موبایل نمایند. اگر شما نیز چنین قصدی دارید این مطلب را از دست ندهید و با مراحل دوخت کیف موبایل نمدی همراه ما باشید.برای دوخت کیف موبایل می توان از چرم، پارچه های ساده، نمد، مخمل و… استفاده نمود که دوخت کیف موبایل با همه این پارچه ها کاملا سلیقه است.
برای شروع اقدام به کشیدن الگوی کیف موبایل می نماییم. بدین منظور گوشی را روی پارچه قرار داده و طرح آن را با مداد روی پارچه بکشید، سپس از هر طرف حدود یک سانتی متر فاصله بگذارید و برش دهید. قصد ما ساخت کیف پارچه ای است، بدین منظور در قسمت بالایی الگو دو تا گوش نیز اضافه نموده ایم.

همچنین اگر مایل باشید می توانید همین کار را با نمد انجام دهید.

کیف عینک و موبایل

کیف عینک و موبایل

کیف عینک و موبایل

کیف عینک و موبایل

کیف عینک و موبایل

کلمات کلیدی:

  • درست کردن وسایل با فون -

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *