آموزش تزیین ساعت مچی با زنجیرهای زیبا

آموزش تزیین ساعت مچی با زنجیرهای زیبا

 

تزیین ساعت مچی

همه ما در خانه یک ساعت مچی داریم که قدیمی شده و از آن استفاده نمی کنیم زیرا بند ان کهنه شده و یا مدل آن قدیمی شده و یا در بدترین حالت بند ان خراب و پاره و تنها صفحه ساعت را داریم.اما با  همین صفحه ساعت می توان یکی از زیباترین و بروز ترین ساعت ها را ساخت.تنها کافی ست مقداری زنجیر تزیینی برای تزیین ساعت مچی داشته باشید و در ادامه آموزش مار را برای تزیین ساعت مچی دنبال نمایید.

 

تزیین ساعت مچی

تزیین ساعت مچی

تزیین ساعت مچی

تزیین ساعت مچی

تزیین ساعت مچی

تزیین ساعت مچی

تزیین ساعت مچی

ساعت یا گاهنما، وسیله‌ای ابتکاری یا وسیله قرار دادن حرکات روزانه نجومی که برای اندازه‌گیری و تعیین زمان از آن استفاده می‌شود. این وسیله یا روش از قدیمی‌ترین اختراعات انسانی به شمار می‌رود.ساعت نقش مهم و جدی در بهبود زندگی تمام انسان‌های روی زمین دارد. تا قبل از اختراع شدن ساعت انسان‌ها برای کارهای روز مره خود نمی‌توانستند برنامه دقیقی بریزند و کارهای خود را با نظم بالا به جلو پیش به برند. اما با اختراع ساعت وضع خیلی فرق کرد و انسان‌ها توانستند با در نظر گرفتن زمان برنامه‌های دقیقی بریزند و کارهای خود را سریع تر و منظم تر به پیش ببرند و از هدر رفتن این نعمت مهم و با ارزش یعنی زمان جلوگیری کنند. جمله‌ای زیبا هم دربارهٔ زمان وجود دارد: وقت طلاست پس باید از ساعت برای برنامه‌ریزی استفاده کرد تا این طلای با ارزش را از دست ندهیم. این طلا را اگر از دست داد دیگر نمی‌توان به دست آورد. چون زمان را نمی‌توان به عقب برگرداند.

ساعت مچی (به انگلیسی: Watch) گونه‌ای از ساعت است که به مچ دست بسته می‌شود. در گونه‌های جدید بر روی ساعت مچی‌ها علاوه بر زمان، تاریخ روز، ماه و سال و امکانات دیگر نیز وجود دارد.به طور کلی ساعت‌های مچی را در نگاه اول می‌توان به دو دسته ساعت‌های مکانیکی و کوارتز طبقه‌بندی کرد. ساعت‌های کوارتز دارای یک موتور هستند که بوسیله باطری کار کرده و ساعت‌های مکانیکی دارای موتوری هستند که ساختار مکانیکی دارند و به باطری احتیاجی ندارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *