مدیر عامل صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان از آغاز نام نویسی بیمه تکمیلی خبرنگاران و روزنامه نگاران خبر داد و گفت: اصحاب رسانه برای بهره مندی از بیمه تکمیلی تا 25 فروردین مهلت دارند.

به گزارش روز چهارشنبه جام جم آنلاين به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی شجاعی با اعلام این خبر، افزود: آیین ‌نامه اجرایی بیمه‌ تکمیلی خبرنگاران برای ادارات ارشاد استان های سراسر کشور ارسال شده است.


وي همچنين گفت: خبرنگاران استان تهران می‌توانند با مراجعه به اداره خبرنگاران معاونت مطبوعاتی یا صندوق اعتباری حمایت از روزنامه نگاران، نسبت به نام نویسی و تکمیل مدارک خود اقدام کنند.


شجاعی از تغییر ساختمان اداری صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان و روزنامه نگاران خبر داد و گفت: ساختمان جدید صندوق حمایت از روزنامه‌نگاران در خیابان قائم‌مقام، کوچه هشتم، پلاک 13 قرار دارد.


وي مدارک مورد نیاز برای نام نویسی در بیمه تکمیلی خبرنگاران را رونوشت شناسنامه، کارت ملی، دو قطعه عکس و فیش واریزی به مبلغ 60 هزار تومان به حساب صندوق حمایت – حساب شبا بانک تجارت به شماره ir270180000000000062732318 – بیان کرد.


به گفته مدیر عامل صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان، هنرمندان و روزنامه نگاران، خبرنگارانی که قصد استفاده از بیمه تکمیلی صندوق حمایت از روزنامه‌نگاران را دارند، در هنگام مراجعه به اداره خبرنگاران علاوه بر مدارک یاد شده باید یک شماره حساب شبا به نام خود نیز داشته باشند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب