چگونه گوشی گم شده خود را پیدا کنیم ؟

How to Find a Dead Cell Phonethumbnail

بدترین اتفاقی که ممکن است برای یک فرد بیافتد گم شدن گوشی ان می باشد ! امروزه گوشی موبایل تبدیل به یک عضو جدا نشدنی از انسان شده است و معمولا اکثر کارها توسط ان انجام می شود . حال اگر شما هم گوشی موبایل  خود را گم کردید و دنبال راهی برای پیدا کردن ان میگردید این ارسال از پرشین بکس شاید بتواند کمک خوبی برای   شما باشد . البته این مطلب به این معنی نیست که شما حتما گوشی موبایل خود را پیدا خواهید کرد اما سعی کرده  ایم متداول ترین راه ها را بیان نماییم .

۱٫ گوشه مبل ها را بگردید 

معمول ترین جایی که گوشی موبایل میتواند در ان باشد گوشه های مبل و یا زیر مبل می باشد . درز ههای مبل رابه دقت بررسی کنید ، شاید گوشی موبایل شما در آن قسمت باشد .

 

۲٫کیف های خود را چک کنید

کیف پول خود را چک کنید ، هر کیفی که به همراه داشتید و دارید را بازبینی کنید ، ممکم است گوشی موبایل شما در کیفتان باشد .

 

۳٫  GPS

نرم افزار های اختصاصی سازنده برای ردیابی از طریق GPS استفاده نمایید . شکرت های بزرگ گوشی های موبایل معمولا برای گوشی های خود سیستم مسیریابی GPS را فعال میکنند . اگر گوشی موبایل شما دارای سیستم جی پی اس می باشد حتما به وب سایت سازنده سری بزنید…

 

۴٫ مرور کارها 

از اخرین باری که گوشی خود را دیده اید چه کارهایی را انجام داده اید ؟ به کجا ها رفته اید ؟ چه چیزی خریده اید ؟ همه ی این کار ها را دوباره مودر بازبینی قرار دهید

 

۵٫بررسی منزل

اخرین کار بررسی منزل می باشد . اتاق به اتاق و قسمت به قسمت منزلتان را جستجو کنید … این اخرین راه ممکم برای پیدا کردن گوشی موبایلتان میباشد .

 

موفق باشید

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *