منوی استارت در ویندوز 10 دارای یک لیست سازمان یافته بر اساس حروف الفبا از تمام برنامه های شما بر روی سیستم خود نصب کرده اید می باشد. در حال حاظر فقط 500 برنامه را نشان می دهد و تعداد برنامه های کمتر را نیز پوشش می دهد،  ای منو با استفاده از نوار جستجو به شما در رسیدن آسان تر به برنامه مورد نظرتان کمک خواهد کرد .اگر شما نمیخواهید برای پیدا کردن یک برنامه وقت زیادی را صرف کنید ویندوز 10 به شما این امکان را می دهد که به راحتی ان ها را پیدا کنید.

منوی Start را باز کنید و بر روی بهر برنامه ای که میخواهید کلیک کنید.مطابق تصویر زیر شما همیشه لیست برنامه ها را خواهید دید.

win10-all-apps

شما حتی با وارد کردن چند حرف از نام برنامه مورد نظر میتوانید آن را پیدا کنید و احتیاجی به پیمودن راه های مختف نیست.، شما به راحتی میتوانید با وارد کردن نام برنامه و کلیک بر روی آن برنامه مورد نظرتان را پیدا و از آن استفاده کنید.

win10-apps-letter

شما برای وارد کردن نام برنامه با چنین چیزی مطابق تصویر زیر روبرو خواهید شد.

win10-apps-letters
این مانند یک پد برای شماره گیری است که شما می توانید استفاده کنید تا به سرعت به نام برنامه هایی که میخواهید وارد کنید پرش کنید. اگر شما از نزدیک نگاه کنید متوجه می شوید که برخی از حرف ها از بقیه روشن تر است که آن ها اولین حرف برنامه هایی که وجود دارد را نشان میدهند و آن هایی که کمرنگ تر از بقیه است بدین معنی است که برنامه ای با این حریف ها نصب نشده است.

شما همچنین می توانید ببینید که حتی این صفحه دارای یک بیت از اسکرول برای دیدن پنج حرف و آخرین زمان می باشد که به دلیل حفظ ظاهر فوق العاده منو Start به نمایش در نمی آید اما شما میتوانید با کشیدن منو به سمت بالا کل جزئیات را مشاهده کتنید.

 

تهیه و تنظیم : تیم پرشین بکس