دسته بندی
  هتل های مشهد

  نکات آرایشی برای روز ولنتاین

  نکات آرایشی

  نکات آرایشی برای روز ولنتاین

  نکات آرایشی

  رعایت یکسری نکات آرایشی در هر شرایط و زمانی می تواند شما را به خاص ترین و زیباترین و در عین حال شیک ترین فرد تبدیل کند.اما امروز قصد داریم به یکسری ریزه کاری های بسیار حرفه ای بپردازیم که شما بتوانید در روز عشق آرایشی بسیار ملایم و در عین حال رمانتیک داشته باشد و همه را مبهوت زیبایی خود نمایید.

  با این روش ها می توانید یک آرایش رمانتیک و ملایم و در عین حال جذاب برای روز عشاق داشته باشید.

  ۱٫برطرف کردن کبودی‌ها:با استفاده از یک پوشاننده مناسب و هماهنگ با پوست صورتتان تمام کبودی‌های صورت را برطرف کنید. خصوصا اگر‌هاله کبود دور چشم دارید.

  ۲٫پوست طبیعی:پوست صورتتان را با پنکک متناسب با رنگ پوست بپوشانید طوری که پوست صاف و یک دست به نظر برسد.بسیار رمانتیک است اگر پوستتان طبیعی به نظر برسد. اگر خواستید با یک پودر نیمه شفاف تمام پوست را در آخر بپوشانید.

  ۳٫چشمان نافذ: سایه‌های مات برای روز بسیار مناسب است ؛ عصر شما به سایه‌های براق نیاز دارید و البته از سایه‌های کرم لیمویی و صورتی و هلویی با خط چشم ملایم هم مى‌توان استفاده کرد.

  ۴٫خط چشم:اگر از آرایش چشم دودی استفاده مى‌کنید سعی کنید که سرمه داخل چشمتان پایین نریزد ؛در غیر این صورت خط چشم قهوه ای تیره بالا و پایین مژه‌ها بکشید و با دست آن را محو کنید و از یک خط چشم نازک برای طبیعی تر شدن آرایش چشمتان استفاده کنید.

  ۵٫سایه های اضافی :اگر می خواهید عمق بیشتری به چشم‌هایتان ببخشید بهتر است از سایه‌های خاکستری روشن و یا یاقوتی استفاده کنید  به خاطر داشته باشید که از گوشه داخلی چشم به گوشه بیرونی باید سایه زد، این یک اصل است .

  ۶٫فرمژه : بدیهی است که جذابیت نگاه را دو چندان مى‌کند.

  ۷٫ریمل :بهتر است اگر مژگانی کم پشت دارید دو بار ریمل را روی مژگانتان بزنید.ابتدا یک بار ریمل زده با شانه مخصوص آن را مرتب کنید و بگذارید خشک شود. سپس بار دوم ریمل را روی مژه‌ها بمالید.

  ۸٫رژ گونه:رژ گونه به ملاحت صورت شما کمک مى‌کند . از رژگونه‌هایی با رنگ صورتی و هلویی استفاده کنید. رژگونه را با برس مخصوص، ملایم و کم حال روی گونه‌ها بزنید.

  ۹٫برجسته کردن:مقداری براق کننده هم روی گونه‌ها یتان استفاده کنید تا گونه‌ها را برجسته تر نشان دهد.
  ۱۰٫رژ لب:از رژ لب‌های کم حال استفاده کنید البته با ماندگاری بالا، رژ لب مایع هم گزینه مناسبی است . رژ‌های با تن صورتی و یا هلویی و پوست پیازی مناسب مجلس شماست.

  اختصاصی سیمرغ

  No votes yet.
  Please wait...

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  perm_identity

  textsms