نحوه مسدود کردن آدرس ایمیل در جیمیل برای اندروید

نحوه مسدود کردن آدرس ایمیل در جیمیل برای اندروید :

جیمیل سالهاست که به عنوان سرویس اصلی ایمیل مورد استفاده قرار می گیرد . اسپم که اسپم آشکار است، ممکن است شما هم از آن دسته افرادی باشید که از فرستاده شدن ایمیل های متعدد از قبیل تبلیغاتی ، فروش مبلمان و… خسته شده اید و میخواهید از شر آن ها خلاص شوید برخی از این ایمیل ها در پوشه اسپم قرار میگیرند اما برخی دیگر ممکن است به صندوق ورودی شما انتقال یابد. برخی از ایمیل های دیگر نیز ممکن است در جهت کلاه برداری و یا سو استفاده از شما فرستاده شود. با ویژگی جدید جیمیل می توانید به راحتی از شر این ایمیل های هرزه خلاص شوید. به وسیله این ویژگی جدید شما می توانید ایمیل مخاطب خود را بلاک کنید تا دیگر هیچ ایمیلی از آدرس ایمیل مربوطه به شما ارسال نشود. این ویژگی بسیار مفید بوده و کارایی بسیار زیادی دارد. در این مفاله تیم پرشین بکس نحوه مسدود کردن آدرس ایمیل در جیمیل را به شما کاربران آموزش خواهد داد.

در برنامه اندرویدی جیمیل ، ایمل یا پیامی که نمی خواهید دیگر مشاهده کنید را باز کنید. سپس بر روی Reply/Replyشکل سه نقطه در کنار Reply ضربه بزتید. سپس در منوی باز شده گزینه Block را مشاهده خواهید کرد. با ضربه زدن بر روی آن شما به راحتی می توانید از شر ایمیل های خرزه خود راحت شوید.

مسدود کردن آدرس ایمیل مسدود کردن آدرس ایمیل

پس از انجام این کار دیگر نیازی به ناراحتی به خاطر هشدار ایمیل جدید از آدرس ایمیل های هرزه وجود ندارد و از شر آن راحت می شوید. کاربران جیمیلی که از وب استفاده می کنند می توانند با زدن گزینه کشویی در کنار Reply و انتخاب گزینه Block این کار را انجام دهند.

gmail-block

جمع آوری و تنظیم مقاله نحوه مسدود کردن آدرس ایمیل در جیمیل برای اندروید : تیم پرشین بکس

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *