دسته بندی
  هتل های مشهد

  نحوه ایجاد چک لیست در قسمت یادداشت ios 9

  در iOS 9 نرم افزار یادداشت تغییرات عمده ای پیدا می کند؛ از جمله این که دیگر به متن ساده و یا تصویر یادداشت محدود نشده است و ویژگی های دیگری به آن اضافه شده است که می توان به عنوان، طراحی آزاد با دست، و البته توانایی قرار دادن یک عکساز داخل برنامه یا گالری اشاره کرد. همچنین یکی دیگر از ویژگی های جدید فوق العاده مفید آن این است که برنامه یادداشت در iOS 9 به شما اجازه ایجاد چک را می دهد که بسیار شبیه به لیست شما در برنامه Reminder app و یا یادآوری می باشد اما با این تفاوت که نیازی به قید و شرط برای تنظیم یک تاریخ مقرر، زنگ هشدار، یا وقوع مکرر نیست. بشما میتوانید یک لیست ساده برای یاد آوری کارهایتان داشته باشید که در ios9 میتوانید این لیست را که به چک لیست معروف است ایجاد کنید.پس برای ایجاد چک لیست تا آخر این مقاله با پرشین بکس همراه باشید.

  بای انجام این کار ابتدا برنامه یادداشت را باز کنید و یکی از پوشه های پیش فرض (iCloud و یا My Phone) بروید و هر کدام را که دوست دارید ایجاد کنید. یک یادداشت جدید در یکی از پوشه ها ایجاد کنید و روی دکمه به علاوه در سمت راست پایین کلیک کنید. شما خواهید دید که یک نوار جدید درست بالای کلمات پیشنهادی ایجاد خواهد شد. سپس علامت چک، دکمه متن، یک دکمه دوربین، یک دکمه خط مورب، و یک دکمه نزدیک به نظر می رسد.

  دکمه علامت چک شیر برای اولین بار به آیتم ها اضافه می شود به هر آنچه که شما می خواهید بخرید (یا مجبور به انجام) و ضربه وارد کنید. هنگامی که لیست خود را ایجاد کردید خط های جدید شروع می شود شما می توانید آن را باز کنید و میتوانید برای آیتم های بعدی درون دایره ها علامت گذاری کنید.

  notes-ios9 checklists-notes-ios9

  برای ایجاد یک ترکیب از قلم های گلوله ای، چک لیست ها، و متن ساده،از گزینه Body استفاده کنید.

  checklists-notes-ios9-checked-item notes-ios9-text

  جمع آوری وتنظیم : تیم پرشین بکس

  [تعداد: 0    میانگین: 0/5]

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  perm_identity

  textsms