جنايت ورذالت گروهك تروريستي منافقين كه همواره مدال نوكري دشمنان ملت ايران از صدام معدوم گرفته تا اسراييل و آمريكا را در گردن دارند به جايي رسيده است كه حتي سايت ضد انقلابي روزآنلاين از آنان به عنوان سربازان موساد ياد كرده است.

اين سايت با اشاره به مقاله سیمون هرش روزنامه نگار معروف آمریکایی  در مجله  نیویورکر با تیتر« آدم های ما در ایران» نوشت: سالها بود که گزارش هایی از همکاری بین گروهك تروريستي منافقين و سیا و موساد شنیده می شد، اما وقتی سیمون هرش در نیویورکر به جزییات این همکاری می پردازد تردیدی باقی نمی گذارد که اخبار و شایعات قبلی نیز همگی صحت داشته و انقلابیون سه چهار دهه پیش به نیابت از سیا و موساد در ایران جاسوسی می کنند، بمب می گذارند، و ترور انجام می دهند.


روزآنلاين در ادامه مي نويسد: ظاهرا اوج فعالیت های مجاهدین خلق (منافقين) و نقطه نهایی تعلیماتی که دریافت کردند ترور دانشمندان با کارکنان تاسیسات هسته ای ایران بوده است و ترور مصطفی احمدی روشن معاون بازرگانی سایت فوردو که پنجمین ترور در ایران بوده از آن جمله است.


تحریم مشکل ساز


روزنامه آمریکایی روزنامه نیویورک تایمز با اشاره به اينكه «تحریم نفتی ایران مشکل ساز شده است» نوشت: ازآنجا که قیمت نفت در بازارهای جهانی بالا رفته و معضلات بسیاری در این راستا مشاهده می‌شود؛  هیچکس نمی‌تواند پیش بینی دقیقی راجع به وضعیت آینده بازار نفت بکند. نفت موجود در بازارهای جهانی با مشکلاتی جدی روبرو است و امیدواری برای بهبود اوضاع اقتصادی جهان صرفا تقاضا را بالاتر خواهد برد.


این روزنامه تصریح کرد: در حال حاضر ظاهرا نیاز جدی به  3 درصد از مایحتاج نفت بطور روزانه وجود دارد و خود این امر وضعیت را برای عربستان سعودی مشکل خواهد ساخت. ناآرامی ها در شمال آفریقا و خاورمیانه نبود تولید نفت در سودان، یمن و سوریه و همچنین فشارهای پیاپی آمریکا بر تحریم نفت ایران واقعا مشکل ساز شده است.


 شكست جاسوسي آمريکا


 روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن در مقاله اي جاسوسي آمريکا از برنامه هسته اي ايران را بي نتيجه و شكست خورده دانست.


اين روزنامه  در پايگاه اينترنتي امروز خود در مقاله اي با عنوان “جاسوسي آمريکا بر ضد سوريه و ايران” به قلم “وفيق السامرائي” نوشت: تاسيسات هسته اي ايران با خلاقيت تمام به گونه اي ساخته شده اند كه با جاسوسي هوايي يا از طريق ماهواره نمي توان اطلاعات اساسي در مورد آن ها به دست آورد. پس جاسوسي آمريکا از برنامه هسته اي ايران عملا شكست خورده است.


خطر اصلي   


روزنامه ملي گازته چاپ آنكارا رژيم صهيونيستي را خطر اصلي براي منطقه دانست و نوشت: اينك كشوري كه در منطقه مان عنصر خطر و تشنج  واقعي است و بايد جلوي آن را گرفت، همانا  اسرائيل است و ايران نيست.


اين روزنامه افزود:اگر سلاح اتمي واقعاً يك عنصر تهديد است، پس آيا لزومي ندارد 300 – 250 كلاهك اتمي در دست اسرائيل، بي تأثير گردد.؟ آناني كه بسان وضعيت نشستن بر روي خار، مضطربند كه ايران انرژي هسته‌اي توليد خواهد كرد، در قبال وجود كلاهك‌هاي اتمي نزد اسرائيل، آيا سكوت ترس بار و خشم پوشي مصلحتي شان، پرمعني و مفهوم نيست.؟! 


گازته در ادامه نوشت:مسلماً حمله به ايران، بسان حمله و اشغال عراق، آسان نخواهد بود و موجبات درگيري بين همه كشورهاي منطقه را فراهم خواهد آورد كه در آن صورت، زيرورو شدن منطقه، اجتناب ناپذير خواهد گرديد.